Skocz do zawartości

Assasin's Creed


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, Sacred to RPG... Jezu jak upływ czasu wypaczył odbiór RPG, Ssacred to clicker jak Diablo. Gothic to RPG. Współczuję pokoleniom znającym RPG tylko z ekranów. Btw AssAssin's mnie nie porwał, efekciarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym podziękować Autorowi za zachęcenie mnie do grania w Assassin`s Creed.

Oczywiście zacząłem od pierwszej części i gra pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Dziś ją zakończyłem, a każda chwila spędzona na graniu to była czysta przyjemność.

 

Jestem Traceurem i wszelakie wykonywanie skoków w grze sprawiało mi taką przyjemność, że mimo bólu oczu cięzko było się oderwać.

 

Z przykrością musze zawiadomić, iż grałem w pirata, ale z samego szacunku do autorów postanowiłem kupić wszystkie aktualnie dostępne części oryginalne, co uczynie (mam nadziejie) niedługo.

 

Polecam! Szczere 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagraj w drugą część a pokochasz tę serię :)

Jest o wiele lepsza od jedynki , która była strasznie nudna. Cały czas robienie tego samego potrafi bardzo znudzić.

Jednak ja popełniłem mały błąd , najpierw przeszedłem 2 część (w 100 % , osiągnięcia itp.) dopiero zacząłem grać w 1 i nie mogłem się odnaleźć.

Również polecam całą serie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tęsknić za Altairem, ale Ezio pewnie równiez mi przypadnie do gustu.

Mam zamiar posiadać całą serie, bo ta gra mnie wciągneła. Dorównała tym Need For Speed, w które również nałogowo grywałem (Najlepsza czesc to nowy Hot Pursuit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za wyścigami ale jeśli chodzi o Need For Speed to Unergound 2 był the best. Ale każdy ma swój gust :)

Swoją drogą jesteś graczem PCtowym czy konsolowym? Jeśli chcesz to mogę Ci doradzić kilka fajnych tytułów ,tylko podaj gatunki jakie lubisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować Autorowi za zachęcenie mnie do grania w Assassin`s Creed.

Oczywiście zacząłem od pierwszej części i gra pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Dziś ją zakończyłem, a każda chwila spędzona na graniu to była czysta przyjemność.

 

Przez jedynkę nie przebrnąłem, a grałem jakoś zaraz po premierze. Po prostu w pewnym momencie mnie zanudziła...

 

Jako ciekawostkę, polecam pewien filmik z polskiego wieśka:

http://www.youtube.com/watch?v=pTgT5Uf6ukc

Jak skończysz AC'dy, to sprawdź to. Może Geralt nie skacze tak radośnie po dachach, ale warstwa klimatyczna, fabularna i złożoność bije AC na głowę. Przy tym ta okropna Sapkowska "swojskość", w tym alkohol jako ważny element fabularny! Świat nie jest ugładzony, a k***y sypią się gęsto, ale sypią z klasą, co więcej, przez pełne polskie spolszczenie sypią się w naszym rodzimym języku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie kupiłem se jedynkę i Revelations. Za kilka dni planuję dwójkę, i jak najszybciej Brotherhood będę musiał zakupić. Dopiero po tym zagram w Revelations. Tak w ogóle to widziałem gameplay wszystkich tych gier ale sam sobie wole w nie zagrać. ;)

Polecam po jedynce obejrzeć film Assassin's Creed: Lineage. Jest to wprowadzenie do dwójki.

mam też jedno pytanie. Może wy będziecie wiedzieć o co chodzi. Kupowałem te gry w Empiku i natknąłem się tam na przedpremierową wersję trójki. Kosztowała chyba gdzieś 25 zł. Nic dokładnie nie pisało na opakowaniu. Tylko że kod aktywacyjny znajduję się w środku na ulotce. Czy to była jakaś dodatkowa misja (choć wątpię bo oficjalnie są chyba dwie dodatkowe misję) czy to było jakieś demo? Odpowiedzcie jak wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to coś w stylu zamówienia przedpremierowego. Kupując to dostaniesz zniżkę na pełną wersję + dodatkowo jakieś bonusy do trybu multiplayer.

Tu masz wszystkie wersje jakie mają wyjść przed i podczas premiery. Z tego co wyczytałem to ta wersja z empiku to jest ta ostatnia "Rot Rock". Niestety nie ma podanych Szczegółów co dokładnie w tym się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...