Skocz do zawartości

Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Gibon2008 jak tylko podrosną na tyle żeby nie zmieścić się do otworów gębowych ryb w akwarium to wypuść je. Ale jak masz trochę roślin to możesz je od razu wypuścić - zawsze coś tam się uchowa.

W takich warunkach (kotnik wewnętrzny) to długo będą rosnąć - mało miejsca mają. Ja mam 15 sztuk w 30l kotniku i widzę, że w porównaniu z 4 sztukami w ogólniaku te z kotnika rosną ze 2x wolniej mimo że są tak samo karmione!

Ryba musi mieć miejsce - wtedy przyrost jest właściwy.

 

ps. proponuje zmienić temat postu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Również karmię rozdrobionymi płatkami, czasem się rzucę na żółtko ( jak akurat jajka gotuję ;) ).

 

Endlery rodzą na szczęście bardzo mało- u mnie się pojawiły 3 młode z 2 miotów. Może ich było więcej- chociaż wątpię, żeby galaxy albo gupiki je zjadły- bo narybek jest dość słusznych rozmiarów.

Nie odławiam ich- jeśli coś ma przetrwać, niech będą to osobniki najmocniejsze i najbardziej bystre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje maluchy karmiłam już następnego dnia po urodzeniu i wszystkie jadły. Na starcie dostawały pokarm Tetra Min Baby, ale myślę, że co byś nie dał i tak to zjedzą jeśli odpowiednio rozetrzesz ;)

Jako urozmaicenie polecam banana - moje rybki go uwielbiają.

 

Co do rozmiarów to u mnie rybki rozwijają się dosyć różnie, wszystko zależy od miotu. W jednym samce rosły szybciej od samic, w innym w ogóle każda rybka inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...