Jump to content

poczatkujacy gracz :D


bananimd
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy i mam pytanie odnośnie bimbrowni CO2, a mianowicie: bimbrownia jest zrobiona stoi już 3 dzień tuż obok akwa 58l i ani jeden babelek do niego nie wleciał i jakie mogą być ku temu powody? W pierwszej butli ciśnienie jest porządne, ale jak bąbelki przelatują do drugiej i powstaje ciśnienie w wężyku to zaraz ono zanika, czy to wina tego ze nie mam zamontowanego zaworka przeciwzwrotnego? Zle umiejscowienie bimbrowni ? wszystko jest idealnie szczelne bo wsadziłem cały zestaw do wiadra i naciskałem na butelki i nic się nie ulatniało, proszę pomóżcie :)

 

PS. jakie są najlepsze proporcje na zacier ? :P

 

Na forum wymagane jest bezwzględne dbanie o pisownie!//lopezz

 

 

Kahl: polecam przeczytać ---> regulamin-t32464.html

Szczególnie fragment o pisowni, punkt 6.

Przenoszę.

Link to comment
Share on other sites

Też myślałem kiedyś że ma bardzo dobrze uszczelnioną bimbrownie, a bąbelków z dyfera nie było. Porponowałbym Ci zrobić w nakrętkach otwory średnicy mniejszej niż wężyk i na chama przęciągnąć, w takiej sytuacji nie ma bata, musi działać.

Zacier robie taki : 400g cukru, 10g drożdży.

Link to comment
Share on other sites

no dobra to robimy od poczatku :D tylko jesli problem bedzie sie powtarzal to lipa ;/ a to bedzie zacier do 5 litrowej banki czy mniejszej bo chce w 5l zrobic, ile wody do tego i na jaki czas Ci to starcza ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...