Jump to content
Sign in to follow this  
Linux

Czarne tło samporzylepne

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś może posiada tło samoprzylepne do akwarium?

Chciałbym coś takiego zakupić gdyż brystol się wygina pod wpływem wilgoci

Proszę o jaką propozycję dt. tła czarnego.

jaką folię kupić ?

Podskocz do najbliższej agencji reklamowej i odkup od nich potrzebny ci kawałek, folia jest w belkach 1x25m. Możesz też kupić na allegro ja zawsze oklejam zbiorniki folią Oracal 551 kolor King Blue 049, czarny to chyba 070.

Jeżeli masz w pobliżu sklep budowlany, proponuję samoprzylepną okleinę meblową. Trzeba tylko solidnie ją przykleić, tak żeby pęcherze się nie porobiły. Od zawsze stosuje ten sposób. Tanio, szybko i solidnie.

Kup czarną folię, tak jak wszyscy mówią. Posmaruj ją olejem roślinnym i do akwarium. Potem czymś weź pojeździj by pęcherzyków powietrza nie było. I masz (;

Jakim olejem roślinnym, po co do folii samoprzylepnej olej. Raczej woda z mydłem i spryskiwacz do kwiatów. Chociaż ja używałem samej wody i też nie miałem problemów z bąbelkami.

Ja mam z worka na śmieci (czarnego), przylepione po bokach na kawałek tasiemki, nawet czasem elektryzuje, to samo się przyczepia. Brystol moknie i są brzydkie ślady, worek jest tani... i miałem go pod ręką :D

Jakaś folia, worek, fototapeta posmarowana olejem i samo się przylepi.

Pisownia.

No a po miesiącu olej pod folią zaczyna śmierdzieć, ale czuć to dopiero po jej zdjęciu. Jak już przylepiać to wazeliną techniczną w aerozolu jest czysta, bezzapachowa i się nie psuje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this