Skocz do zawartości

jakie skalary


Siwy [CA]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bez obrazy ale straszne pierdoły piszecie... na własne oczy to widziałem więc nie gadajcie że to nie możliwe.... zgadzam sie ze dają mniej młodych ale nie piszcie że młode odrazu są martwe... jak ktoś nie potrafi sie nimi zająć to się nie dziwię że padają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale straszne pierdoły piszecie...

sorry za to ale ja mówię tak jak widziałem... widziałem u gościa kilka par dorosłych czarnych skalarów (czysto czarnych) ikrę od nich oraz rożnej wielkości młode... to jest gość co nawet żyworódki rozmnaża odmianami więc mam pewność że to jest czysto czarny skalar...

z doświadczenia wiem że to co pisze to jest 30% prawdy a 70% autor zostawia sobie dla siebie... w mojej książce pisze nawet że kiryska pandy jeszcze nie odnotowano rozmnożenia w niewoli a każdy akwarysta wie jak to zrobić i potrafi to zrobić... tyle z mojej strony... jak ktoś mi nie wierzy to już nic nie poradzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupic 6 skalarow i niewiem czy mam je kupic z jednego gniazda lub raczej z kilku i czy lepiej jest jak sa jegnego koloru lub sa pomieszane. Chetnie wyslucham podpowiedzi z gory dziekuje.

Po przeczytaniu uważnie całego tematu odradzam ci skalary. Nie ze względu na kolory, geny czy tym podobne tylko ze względu na wielkość zbiornika. W 112 litrach mozna stworzyć o wiele ciekawszą obsade niż skalary. Wybierz mniejsze ryby - może jakieś pielęgniczki albo labiryntowate? A ryby dobrze jest brać z różnych źródeł. Lepiej żeby rodzeństwo nie rozmnażało się między sobą.

Tak czy inaczej skalary odradzam a temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...