Jump to content

Sztuki walki

Recommended Posts

Aha. Jaki miałeś staż ? Bo ja mam jeden problem. Umiem wyprowadzaćciosy, bo ćwiczę boks, ale z kondycją beznadziejnie. Padam po 5 minutach jak postrzelony warchlak w lesie :D Masz na to jakąś radę ? :P

Acha to ostro. ;)

Czemu nie zapiszesz się do jakiejś sekcji bokserskiej?

Samemu to się dużo nie porobi może podstawy ale co dalej? ;)

Ja też trenowałem sam z powietrzem i zbyt mi to nie wychodziło ale ty masz partnera to już co innego ale tak jak pisze podstawy później jest trudno się czegoś wyuczyć od kolegi ;)

Potem zapisałem się na jiu jitsu i wziąłem się za dupę i zacząłem ostro ćwiczyć bardzo silny może nie jestem ale w parterze idzie mi bardzo dobrze a jak wycofali jiu jitsu to zapisałem się na boks jako dopełnienie parteru i teraz idzie mi dobrze i w parterze i w stójce ;)

Ale wiesz lata pracy +ćwiczenie w domu (Czasem się nie chciało i to ostro ale jednak się przełamywałem)

Powodzenia w dalszych treningach :D

Acha to ostro. ;)

Czemu nie zapiszesz się do jakiejś sekcji bokserskiej?

Samemu to się dużo nie porobi może podstawy ale co dalej? ;)

Ja też trenowałem sam z powietrzem i zbyt mi to nie wychodziło ale ty masz partnera to już co innego ale tak jak pisze podstawy później jest trudno się czegoś wyuczyć od kolegi ;)

Potem zapisałem się na jiu jitsu i wziąłem się za dupę i zacząłem ostro ćwiczyć bardzo silny może nie jestem ale w parterze idzie mi bardzo dobrze a jak wycofali jiu jitsu to zapisałem się na boks jako dopełnienie parteru i teraz idzie mi dobrze i w parterze i w stójce ;)

Ale wiesz lata pracy +ćwiczenie w domu (Czasem się nie chciało i to ostro ale jednak się przełamywałem)

Powodzenia w dalszych treningach :D

To zależy już kto co chce osiągnąć. Oczywiście w sekcji dostaniesz profesjonalną pomoc i trening. Ale jeśli chcesz osiągnąć tylko szybkość i technikę, to myślę że worek nie jest zły :D A z sekcjami to krucho, bo u mnie jest tylko karate i krav maga. Z tym że karate odpada, bo nie lubie takiego stylu, a krav maga nie wiele mi pomoże podczas zwykłej bijatyki-to bardziej nadaje się do walki w ochronie życia ;) Najbliżej bokserskiej sekcji mam ok 2 godziny drogi... więc narazie zostaje amatorskie bicie w worek ;)

Pozdrawiam.

Pisałeś że się szybko męczysz moja rada to skakanka +bieganie. Proponuje również naparzać w worek z jakimiś hantelkami w łapie wzmocnisz siłę i szybkość ciosu.

Ja także polecam bieganie i skakankę, skakanka na prawdę mocno wyciska poty :twisted:

Ja mam taki problem, że nie mam za bardzo gdzie biegać... oczywiście są chodniki, tak, ale od twardej nawierzchni niszczą się bardzo stawy, a ja już mam problemy, a młody jeszcze dosyć jestem :D

Nie ćwiczę za bardzo nic, ale osobiście znam kilka chwytów krav magi i muai thai.

A co jeszcze do męczenia się, to przebiegnięcie 2 km 2 razy w tygodniu to za mało... ;) Polecam dłuższe biegi, ale na początek z głową, przebiegnij ile dasz radę, byle dłużej, nie na siłę, trucht. Kilka treningów później przyspiesz może, albo przynajmniej zwiększ dystans. Wytrzymałości nie zbudujesz trenując co 2-3 tygodnie, musisz systematycznie biegać (czym częściej tym lepiej.. i więcej), polecam codziennie, lub max co 3 dni (jeżeli zakwasy są spore).

Judo,rekordzistą chyba jestem prawie tydzień :lol: ,przyczyny: nie zbyt fajny trener :cry: ,brak czasu :oops: ,drożyzna :o ,brak motywacji :( ,chyba dużo nudniejszy od np. boksu sport chyba.Boksu nie mam gdzie trenować no może poza szkolnym korytarzem jak ktoś się czepia :x:D .

Trenowałem kickboxing, skończyłem z tą sztuką walki i przeżuciłem się na muay thai.

Niestety jestem pechowy i 2 miesiące temu zwichnąłem rzepke i narazie muszę się rehabilitować, ale już niedługo wracam do sportu:)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...