Jump to content

Gdzie w Gdańsku kupię otoski

miszszczu
 Share

Recommended Posts

Witajcie

Chcę kupić do swojego akwa otoski. Zawsze ryby kupuję w sklepie Okaz i jeszcze nigdy (odpukać) nie przywlokłem do domu chorubksa czy jakiegoś innego felera.

Traf chciał, że w okazie otosków brak.

Może ktoś poleci jakiś inny sprawdzony sklep z Gdańska (ew. Trójmiasta) ?

Niestety na chwilę obecną otosków w Trójmieście nie ma, od jakiś 2-3 miesięcy.. I jeszcze przez taki sam długi okres może ich nie być.

Tak się składa, że rynek trójmiejski ma swoje przestoje. Najczęściej właśnie przestój występuje w dostawach otocinklusów.

Ciężko stwierdzić kiedy ponownie pojawią się w sprzedaży. Hurtownicy podczas mojej ostatniej rozmowy z nimi również nic na ten temat nie wiedzieli.

Mogę tylko zapewnić, że jak się pojawią, dam znać na PW ;)

Pozdrawiam,

Kahl

Niestety na chwilę obecną otosków w Trójmieście nie ma, od jakiś 2-3 miesięcy.. I jeszcze przez taki sam długi okres może ich nie być.

Tak się składa, że rynek trójmiejski ma swoje przestoje. Najczęściej właśnie przestój występuje w dostawach otocinklusów.

Ciężko stwierdzić kiedy ponownie pojawią się w sprzedaży. Hurtownicy podczas mojej ostatniej rozmowy z nimi również nic na ten temat nie wiedzieli.

Mogę tylko zapewnić, że jak się pojawią, dam znać na PW ;)

Pozdrawiam,

Kahl

Pracujesz w jakimś akwarystycznym czy jak?? ;)

Swoją drogą dziwna akcja z tymi moimi otoskami.

Miałem szt 6 i dopadła mnie ospa - zwalczyłem ją poprzez wysoką temperaturę - nie podawałem żadnych leków, zero chemii.

Po ospie padały mi kolejne szt aż nie ostał się żaden.

Parametry zbiornika w normie, no3 15, po4 1,2, ph 6,5

Od czego to może być??, przecież samiec kakadu ich nie wciął .......

Otoski na polski rynek sprowadzane sa z azjatyckich hodowli i sa to osobniki slabe i bardzo wrazliwe na zmienne parametry wody. Jak juz uda Ci sie je gdzies upolowac to bierz tylko dorosle sztuki. Mlode zazwyczaj padaja po 2-3 tygodniach.