Skocz do zawartości

[54L] Blue Pearl by b0gd4n


b0gd4n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pora na prezentację mojego kolejnego baniaczka. Tym razem w roli głównej krewetki Blue Pearl. Wszystko zaczęło się od kiedy kupiłem parkę na aukcji allegro. Samica powiła kilkanaście młodych itd... Jako, że 3 dorosłe samiczki nosiły jajka a popyt na krewetki rośnie postanowiłem przenieść w/w z mniejszego zbiorniczka :) Mam nadzieję niedługo doczekać się nowego pokolenia w większej już ilości :) Do zrobienia jeszcze wiele ale wszystko się wyklaruje w ciągu najbliższych dni jeśli chodzi o podłoże i tło zbiorniczka... Od razu również mówię, iż chętnie wymienię się krewetkami w obrębie tego gatunku w ramach wymiany genów :)

 

A teraz parametry baniaczka:

 

Oświetlenie:

- Świetlówka kompaktowa Philips 23W

Tryb 14/8

Filtracja:

- Kaskada Hanza 2,5W - gąbka

Podłoże:

Czarne kamyczki

Woda:

Kranówka odstana podmieniana ok 15% raz w tygodniu

Dodatki:

- Kawałki korzenia z mchem Java moss

- Roślinki - różne

 

A oto foteczki:

Niestety jakość kiepska gdyż nie działa mi tryb ręczny w aparacie a uchwycić te ruchliwe stworzonka w automacie to prawdziwa męczarnia...

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikahttp://img337.imageshack.us/img337/5963/10021721.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta krewetka tylko kilka tygodni wcześniej :)

Dołączona grafika

 

Jak pisałem aparat mi nawala i raz prześwietla wszystko na żółto raz na zielono a raz wszystko wychodzi blade ;/ Postaram się wrzucić filmik z kamery to wtedy dopiero widać prawdziwe kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żwirek mógłby zostać bo żyją normalnie ale chętniej dno penetrują przy drobniejszym. Sam będę dosypywał taki granulacji 1-2mm ale chwilowo finanse mnie wstrzymały i dałem ten, który miałem. Jeśli masz możliwość zakupu to taki 1-2mm będzie moim zdaniem najlepszy :)

Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...