Jump to content

Coś z obsadą 64l?

maciejej
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie, a mianowicie : Mam 2 zbiorniki: 120l i 64l. A teraz pytanie : Czy w tym 64l mogą być trzymane (bo tak mam teraz) :

-7 razbora klinowa

-6 neon

-5 kirysek panda

-platka 1+2

??

I czy mógłbym do tej obsady coś dodać czy już jest za wiele? :) Prosze walić prosto z mostu.

Na zbrojniki to minimum 100l i 80 cm długości akwarium, więc do 64l ich dać nie możesz. Co do obsady to dodaj 1,2,3,... kiryski, ja bym zamienił te 2 ławicę na 1 (neony zamień na razbory, bądź odwrotnie)

Witam. Mam pytanie, a mianowicie : Mam 2 zbiorniki: 120l i 64l. A teraz pytanie : Czy w tym 64l mogą być trzymane (bo tak mam teraz) :

-7 razbora klinowa

-6 neon

-5 kirysek panda

-platka 1+2

??

I czy mógłbym do tej obsady coś dodać czy już jest za wiele? :) Prosze walić prosto z mostu.

W tym 64 wg mnie:

Jeden rodzaj ryb ławicowych - powiedzmy 10 szt neona.

Do tego kiryski panda ok.

Platki też mogą być i nic więcej bym nie dodawał.

Desperat a gdzie była mowa o zbrojnikach ? ;-)

Jeśli chodzi o ryby stadne wybierz albo neony albo razbory. Jak już wybierzesz to dokup tyle by było ich 10, np. neonów. Dokup jednego kiryska. Platki mogą być. Do obsady możesz dodać krewetki np. red cherry.

na zbrojniki to minimum 100l i 80 cm długości akwarium, więc do 64l ich dać nie możesz. Co do obsady to dodaj 1,2,3,... kiryski, ja bym zamienił te 2 ławicę na 1 (neony zamień na razbory, bądź odwrotnie)

Gdzie tam mowa o zbrojnikach ? ;D

Mogą być te rybki w 64l ale nie wolałbyś jednej a większej ławicy np razbory? ;)