Skocz do zawartości

obsada 70l ???


Rekomendowane odpowiedzi

Cze Mam zbiornik 70l i mam mały problem obsada w moim baniaczku narazie jest taka:

6xneon

3xdanio

2xskalar młody

2xżaba

nie daje mi to spokoju ze danio nie moze byc z neonem tak mi piszą na innych forach ???

co do skalara i żab ok niepasuja do tej kombinacji co mozecie mi polecić

EDIT:

bardzo podobaja mi sie pielegniczka ramireza i gurami czy mogą byc razem i ile sztuk???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neonki boją się danio tak ,ze szkoda ich stresowac mogą wtedy mniej jeść ale to tylko wiem z doświadczenia na własnej skórze :( żabkę też kidyś miałam i jak podrosła to zjadła wszystkie ryby bo na moje nieszczęście miałam malutkie gatunki początkującego akwarysty czyli neonki i gupiki :( zjadła wszystkie pomimo żywego pokarmu jaki dostawała, a skalar jak podrośnie to musi mieć zbiornik duży ;) moim zdaniem możesz dodać jeszcze jednego skalarka i nie więcej !!!!!! no i Neonki bym zostawiła jeszcze bym dokupiła bocje wspaniałą która jest boska ale stadna czyli 2 sztuki ,a żabki i danio bym się pozbyła ale to tylko moja sugestia ,a ty zrobisz jak uważasz Pozdrawiam

EDIT:

możesz zerknąć na obsady zbiorników tam napewno coś znadziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skalar jak podrośnie to musi mieć zbiornik duży ;) moim zdaniem możesz dodać jeszcze jednego skalarka i nie więcej !!!!!! no i Neonki bym zostawiła jeszcze bym

Magda.M czegoś tu nie rozumiem :shock: zdajesz sobie sprawę że na skalary ten zbiornik jest za mały i jeszcze mu proponujesz kupno jeszcze jednego :!: nonsens :arrow: nie i w żadnym wypadku nie proponuje skalara z neonami, skalar w końcu ciut urośnie i neony jeżeli jeszcze przeżyjąbędą cały czas się w strachu i się ukrywac.

 

jeszcze bym dokupiła bocje wspaniałą która jest boska ale stadna czyli 2 sztuki

pięknych ryb jest dużo ale niestety nie wszystkie możemy wcisnąc do swojego zbiorniczka :cry:

sam mam w 112l. i jedna mi urosła bardzo duża ale znaleźc kogoś chętnego jest teraz bardzo ciężko, co będę pisał :arrow:

http://www.superakwarium.pl/bocja-wspaniala-id407.html

pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ryby dobrze się czuły ważne jest aby zapewnić im odpowiednie warunki , każdy gatunek ma inne wymagania np: Danio nie mogą być dwie bo to ryby stadne, nie kupuj żadnych bocji ponieważ rosną do 25 cm:) Dokup 6 danio , 4 kiryski, może żałobniczki 4 szt są ładne i łatwe w hodowli, skalary oddaj bo nie będą się dobrze czuły naprawde:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...