Skocz do zawartości

200 l ogólne


mariuszpol18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej może macie jakiś ciekawy pomysł co do tego :P Akwarium z lekka opustoszyłem zostały tylko :

para pielęgnic meeka

para barwniaków + stadko młodych

8 kosiarek

i koło 14 małych glonojadów

i to by było na tyle

miedzy barwniakami a pielęgnicami nie ma znaczących sprzeczek zazwyczaj nie wchodzą sobie w drogę. Glonojady mają po 1,5 cm wiec czekam aż się płcie wyklarują:P

Co mógłbym dodać tak żeby narybku za bardzo nie atakowało:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz zamiar zrobić z narybkiem ? Wszystko fajnie, urodziły się małe, ale jak podrosną do 5cm to nie będzie tak wesoło. Jak podrosną do 2,5 cm, radzę je oddać. Mogą być kłopoty z parametrami, jeśli będziesz je ciągle trzymać w tym akwa. Glonojady tak samo, oddaj w najbliższym czasie i zostaw tylko 5-6, to pozwoli na dobranie jednej pary. A co do obsady to najlepiej tak:

1+1 meeka

1+1 barwniak

8 kosiarek

1+1 zbrojnik niebieski(jak już się dobiorą z tych 5-6 sztuk)

Dodatkowo proponowałbym 1+3 mieczyk lub molinezja, i 30 neonów czerwonych.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glonojadów potrzebne mi więcej zestawów wiec narazie mi się nie spieszy z oddawaniem bo i po co jak dobrze się spisują. Później jak się rozleniwią to je uporządkuje i tak samo jak barwniaki mam gdzie je oddać wiec spokojnie mogą się mnożyć.

A może jakieś ciekawsze propozycje co do ławicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokejówka Amazońska 20 szt., Neon czarny 20 szt., Moenkhausia pittieri 20 szt., Pristella maxillaris 20 szt. Może któraś z tych rybek? :) Aha, no zawsze możesz wpuścić do akwarium takie "małe" cudeńka jak parka pielęgnicy cytrynowej :D I gwarantuję, że nie będziesz miał kłopotów z obsadą :D :D :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a wiec dorzuciłem 16 bystrzyków czerwonoustych albo którąś z ryb podobna do nich heh Ciężko określić ale tak były podpisane :P Bardzo ładnie się prezentują w tej bujnej roślinności i reszta mieszkańców nie ma do nich żadnych wątów. :P

Tag ze dól i środek w pełni zajęty. Ładnie by coś wyglądało pod samą powierzchnią, ale już chyba nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...