Skocz do zawartości

[112] Towarzyskie


spad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że już trochę tu zaglądam i udało mi się z pomocą forum jakoś wystartować coś więcej niż 25l które dotychczas stało na szafce, chwalę się :) i liczę na pomocne komentarze.

 

Rozmiar 80x35x40

Napowietrzanie brak

Oświetlenie Tył 1x 24" 20W Power-glo Przód 1x 24" 18W Osram Fluor

Filtracja Terta EX 700

Technika CO2 brak

Parametry wody nie sprawdzane

Grałka Tetra HT100

 

Rośliny nie znam nazw :oops:

Ryby:

-Zbrojnik niebieski

-2xPrętnik

-3 gupiki (samiczki)

-Bocja wspaniała

-10 krewetek (tylko jakiś ich nie widać od wpuszczenia ze dwa razy je widziałem, ciągle schowane)

W planach jeszcze:

-15 Neon inesa

- harem Ramirezka

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm na razie nie ma co za bardzo oceniać, tło do bani( z tym tłem to już mnie chyba wszyscy znają :D) roślinki marne, żwirku strasznie mało, zdecydowanie WIĘCEJ ROŚLIN! Rogatka(tą największą na środku) wywal gdzieś na bok, ona rośnie w szybkim tempie, zepsuje Ci efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żwir i tło rażą w oczy dosadz więcej roślin i czekać aż się rozrośnie.

Co do obsady bocja i zbrijnik do oddania za małe akwa.

Zbrojnik może być.

Co do aranżu, to dodam jeszcze, że zamiast tych kolosalnych kamyków najlepiej daj korzeń. Bo takie kamole pomniejszają wizualnie akwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamienie zostały bo miały być inne ryby i w tej chwili trochę misz masz wyszedł. Akwa jest zrobione po totalnych kosztach. Zbiornik z odzysku (wcześniej to była solanka) Jedynie filtr musiałem kupić. Zbrojnik się uchował z 25 litrów i wyraźnie jest mniej ruchliwy od przeprowadzki do 112. Co do bocji to raczej gupiki wylecą. Więcej żwiru i może trochę roślin dojdzie po wypłacie. Rogatkę przesadzę. Pytanie mam o Anubiasa, siedzi po lewej z przodu, czy nie jest za głęboko posadzony i czy może tam zostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...