Skocz do zawartości

Mam problem z hodowaniem ryb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie mojego postu, mam problem z hodowlą rybek akwariowych.

Niedawno kupiłem akwarium i osprzęt, i zastanawiam się teraz na doborem rybek akwariowych względem ich gatunków.

Mam na myśli to że tak jak nie powinno się trzymać w jednym akwarium rybek Skalarów razem z innymi gatunkami, ponieważ Skalary obgryzają ogony innych rybek.

http:

Więc moje pytanie jest takie, jakie gatunki ryb akwariowych można trzymać ze sobą razem i jaki to ma wpływ na ich rozwój.

Oraz jakie środowisko naturalne lub otoczenie, tzn wyposażenie akwarium odpowiada określonym gatunkom ryb.

Proszę o wyczerpującą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsady-zbiornikow-f39.html tutaj masz dzial z obsada akwarium, poczytaj to wszystko sie dowiesz

jak-stworzyc-idealny-biotop-ryb-tu-masz-odpowiedz-t6991.html a tu masz jak stworzyc idealne warunki dla gatunkow :szukaj:

 

 

Masz problem z głową.

Moderatot widze daje bardzo dobry przyklad o swojim poziomie kultury, naszczescie wiekszosc jest na duzo wyzszym poziomie ;) , ale wiesz takiemu nic nie zrobisz :x

 

Mod.Janusz---Pisownia,następnym razem będzie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobór ryb w większości zależy też od litrażu akwarium.

Akwa można podzielić na różne rodzaje. Gatunkowe, ogólne, biotopowe. Zależy co Cię interesuje.

Poszukaj o tym w googlach lub na forum w już istniejących tematach, bo to naprawdę dużo pisania.

Napisz co już masz, a wtedy będzie można Ci doradzić co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z głową.

Moderatot widze daje bardzo dobry przyklad o swojim poziomie kultury, naszczescie wiekszosc jest na duzo wyzszym poziomie ;) , ale wiesz takiemu nic nie zrobisz :x

 

Szkoda,że nie zauważyłeś mądralo,że post był napisany tylko i wyłącznie po to,żeby w nim umieścić reklamę strony z jakimś śmiesznym horoskopem,datą śmierci.

W nagrodę za spostrzegawczość i pisownię +1.

 

Ps.Dulle/Janusz usuńcie ten temat,chciałem to zrobić jak zauważyłem ten wpis,ale mam problemy techniczne.

Konkrety w Top Baners.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...