Jump to content

Kto wie Co to za roślina???


Recommended Posts

Dziś z męzem byliśmy nad rzeką Skawą i znalazłam rosline wodną, nie mamy pojecia co to za roślina i czy mozemy ją dać do naszego akwarium. Pomożecie zidentyfikowac ta rośline? Czy czasami nie jest trująca? czy nie zaszkodzi rybom? :P

 

Proszę nie dublować tematów! Tematy które są tytułowane "Pomocy", "Help", w których nie wiadomo o co chodzi są odrazu kasowane.

mod.Evelyn

Link to comment
Share on other sites

Ja na twoim miejscu nie wsadzałabym jakiegoś zielska do akwarium, tego nie wygotujesz jak korzenie czy kamienie, no jak chcesz, pewnie jedni Ci powiedzą wsadź i poczekaj czy się przyjmnie ale pomyśl nad mikroskopijnym robactwem i zarazkami na tej roślince, według mnie zainfekujesz sobie akwa.

Link to comment
Share on other sites

Takie coś to można do oczka wodnego wsadzić, czy do stawu. Do akwarium nie bardzo. Ale jeśli tak bardzo chcesz, to nalej gorącej (nie wrzącej) wody do jakiegoś pojemnika, i wsadź tam tą roślinę. Jak temperatura spadnie, to to powtórz, i tak z kilka razy. Ale ja bym się tam nie trudził, i wywalił to. Zresztą rośliny z polskich rzek nie nadają się do akwa, bo za jakiś czas obumrze, poprostu nie jest przystosowana do tropikalnych warunków.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...