Jump to content

BEZ JEDZENIA


ryba225
 Share

Recommended Posts

Tuż przed wyjazdem nakarm je. Jeśli masz w akwarium roślinki albo i nie to rybki bez pokarmu powinny wytrzymać bez problemu tydzień. Ale lepiej by było gdybyś zlecił karmienie ryb w odpowiednich porcjach np. sąsiadowi :)

Link to comment
Share on other sites

A jak ze światłem i filtrem troche boje sie zostawić włączonego na 4-5 dni

Z pomocy sąsiadów - niema co liczyć prawie wszyscy wyjadą a wątpie czy pani w podeszłym wieku będzie chciała zaopiekować sie moim mieszkaniem :)

Link to comment
Share on other sites

Starsze panie są bardzo sumienne a tak poważnie ryby wytrzymają tydzień bez jedzenia. Filtr zostaw włączony oświetlenie możesz wyłączyć raczej rośliny nie zdechną ;p Jak kolega wspomniał obsada fatalna ale to już po majówce będziemy korygować jeśli zechcesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Zależy jakie masz ryby niektóre np.mięsożerne długo raczej nie wytrzymają,podaj obsadę i na jak długo wyjeżdżasz.

Właśnie na odwrót.

 

Ryby mięsożerne są przystosowane do dostawania pokarmu w dłuższym odstępie czasowym, a roślinożercy powinni dostawać pokarmy codziennie.

 

 

Autorze. Twoje ryby są wszystkożerne i jeżeli nie posiadasz karmnika automatycznego, to nakarm ryby przed wyjazdem i spokojnie możesz jechać na majówke. Jeżeli naprawdę się boisz, że zdechną z głodu, to kup im pokarmy "weekendowe" jak np. ten - http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=924

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...