Skocz do zawartości

Eheim Pick-Up 2006 Opinie Akt. str.1


laczek3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam do was pytanie. Co sądzicie o filtrze Eheim Pick-Up 2006? Czy nada się do zbiornika 25l z krewetkami i czy woda będzie czysta i napowietrzona? Co sadzicie o tej ofercie: http://allegro.pl/eheim-pick-up-2006-filtr-45l-akwarystyczny24-i2305703528.html Czy cena jest odpowiednia jak na tego typu filtr? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr jest przeznaczony do zbiorników <45l więc ok, jesli odpowiednio często będziesz go czyścić to i woda pozostanie przejrzysta, natomiast natlenienie wody zależy głownie od ruchu tafli wody i roślin, nie od samego filtra. Mogłbys znaleźć tańsze filtry ale firma "Eheim" jest bardzo dobra, stąd ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki firefighter1, ale do akwa 25l raczej będzie za mocny. Prosiłbym o jakieś inne propozycje.

Lepiej większy ze skręconym przepływem niż dedykowany do danego litrażu z odkręceniem na full.

 

Ja bym brał coś z kaskad.

Polecam serię FZN Aquaela.

Jak coś taniego to może HBL?

 

Poczytaj: filtry-wszystko-co-musisz-wiedziec-t36280.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej większy ze skręconym przepływem niż dedykowany do danego litrażu z odkręceniem na full.

 

Może i tak ale filtr ma 25,8cm wysokości a moje akwa ma 25cm. Biorąc jeszcze pod uwagę ok. 3-4 cm żwirku to nawet wody nie pociągnie. Wiem, że można dać gąbkę i na wysokość pewnie się zmieści ale jest on trochę duży pod względem rozmiarów i wg. mnie będzie szpecił akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić chińską kaskadę za 16 która nie zajmuje miejsca i jest tania no i idealnie nadaje się do tego litrażu :)

Może i lepiej lecz nie chcę ciąć na razie pokrywy. A Aquaela znalazłem na allegro http://allegro.pl/filtr-wewnetrzny-aquael-typ-fat-1-300l-h-i2328529382.html. Jak cena wyjdzie wysoka to poszukam innego wewnętrznego. Kaskada w ostateczności.

 

 

Czy nie zrobi on pralki w akwarium?

 

To pytanie też jest aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...