Skocz do zawartości

Pomocy w akwa z paletkami.


p.Agassiza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem w akwarium 180l z paletkami(dyskowcami)Na powierzchni wody pojawia się biała zawiesina pomimo,że woda przy powierzchni jest w nieustannym ruchu.Co to?Dodam ,że mam dosyć dużo roślin oraz podmieniam wodę co tydzień(około 40 litrów)moje ph wody wynosi około 6,6 a ryby czasem się wykluwają(palety)obecnie w ogólnym akwa dorosłe pilnują około 50 młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w akwarium 180l z paletkami(dyskowcami)

Za mały litraż na palety, od tego trzeba zacząć rozmowę.

obecnie w ogólnym akwa dorosłe pilnują około 50 młodych.

+

hw 302

Masa ryb, a nadfiltracji tam nie masz. Jeden z powodów.

Na powierzchni wody pojawia się biała zawiesina pomimo,że woda przy powierzchni jest w nieustannym ruchu.

Kożuch. Jak zwalczać pisze tutaj:

search.php?keywords=ko%C5%BCuch&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

Jak stoisz ze wszystkimi parametrami? Szczególnie ze związkami azotu.

(może chinole coś źle zrobili w moim filtrze hw 302 nie wiem :x )coraz bardziej ich nie lubię poza Mr Amano i jego pomocnikami :lol::P:D

Gdyby Amano był Chińczykiem... :roll:

 

Ależ Ty masz Kochanie jazdę na te Palety xD // Kahl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parametrow mierzę tylko ph(6,6)Obsada wiem że nie najlepsza ,ale 2 dorosłe i inne mniejsze paletki(10)cm nie jest chyba źle.Obsada zostanie mocno zmniejszona jak trochę podrosną a wcale nie jest ciasno ;) .Z tym Takashim to się wygłupiłem :D jestem :mrgreen: w sprawach odróżniania chińczyka od japonczyka.Zastanawiałem się nad filtrem wew.ale jest tego mnustwo i niewiem co wziąc .Proszę dajcie przykłady,aby nie zadrogie a skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...