Jump to content

PYtanie w Sprawie Otosków !!!

gibon2008
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie poniewaz mieszkam zagranica i chcialbym kupic otoski i mam problem z ich dostaniem poniewaz ich prawie tu nie ma , wiec czy przewiozl bym je w czyms samochodem tylko ze w gre wchodzi 30 godzinna wycieczka samochodem . Czy przetrwaja takie cos czy nie warto ryzykowac ?

Spokojnie przeżyją. Musisz tylko zapewnić im tlen. Albo tabletki albo podmiana wody w czasie drogi (jeden raz nie wystarczy). Jeszcze możan zamiast powietrza czysty tlen do worka wpompować...

Wydaj mi się, że jakbyś wziął duże wiadro z pokrywą i zrobił ze 2 lub 3 podmiany wody w drodze to dadzą radę.

Albo możesz też zrobić tak że weźmiesz styropianowy pojemnik duży żeby wiadro się zmieściło i czytałem że gniazdo w samochodzie v12 da się przerobić tak aby podpiąć normalną wtyczkę i podepniesz grzałkę lub filtr :) Styropian utrzyma ciepło w miarę możliwości .

Jeszcze poszukam tutaj]

A założę się że po prostu szukał po sklepach, a nigdzie nie spytał czy mu sprowadzą. Toteż informuje na przyszłość, zwykle jest taka możliwość, wystarczy się odezwać. To nie mega rzadkość, w każdej hurtowni sprzedawcy mogą je dostać.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...