Skocz do zawartości

Wiadomosci prywatne- reklamowanie innych stron


Gr0m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio w skrzynce odbiorczej dostałem parę wiadomości aby odwiedzać jakieś fora i pomagać w ich działalności informacyjnej ...

Bym podał parę nicków ale nie jestem Frajerem.

Szkoda tylko że nie da się z tym nic zrobić (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście stare "dobre czasy" juz minęły. Mur Berliński upadł, Wind of change powiał :):)

Freedom, wolności itd itd...

Tylko żeby jeszcze pamiętali, że ich wolność kończy się tam, gdzie zaczyna sie wolność kogoś innego...

 

- To tak na marginesie :)

Pozdrawiam :)

 

Ja także takie dostaje, czy korzystam, to juz moja sprawa ale owszem potwierdzam są takie wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

Nie wiem czy to jest dobry pomysł na taką reklamę czy nie, ale na pw można pisać co się komu podoba. Jeśli nie podoba to się komuś to niech napisze adminowi lub modowi. Nikt nikomu nie każe wchodzić na te strony co są napisane w wiadomości.

 

Może lepiej dać możliwość reklamy w podpisie?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bede zglaszal,mi juz z 5 razy ktos wyslal jakies forum na PW

 

A jeszcze 10 minut temu sam chciałeś adres strony na której jest mój zbiornik............. i nie tylko Ty ale jeszcze kilka osób by się znalazło:) a dokładniej kilkadziesiąt oj ludzie ludzie Może by tak tu emerytowanych Gestapowców zatrudnić na Modów.........:) buhahahhah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie z forum obóz, w którym przynależność jakaś występuje...

To chyba normalne ze ktos udziela sie na róznych forach i jesli nie uzyska informacji na jednym szuka na innych :):)

 

Cóż w tym złego... Faktycznie zabawa w gestapowców..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odszedłem z tego forum szukalem innego i co ????? te same osoby na każdym jednym nei będę podawał Ników ale ........... a wiadomość prywatna to wiadomość prywatna i hu.............. j komu do tego co w niej jest i co ja z nią zrobię To już nie forum ale PRYWATNE WIADOMOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odszedłem z tego forum szukalem innego i co ????? te same osoby na każdym jednym nei będę podawał Ników ale ........... a wiadomość prywatna to wiadomość prywatna i hu.............. j komu do tego co w niej jest i co ja z nią zrobię To już nie forum ale PRYWATNE WIADOMOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

no wlasnie oto chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ja takze podpinam się pod pytaniem do shadow2525 o link do fotek swojego akwa... oczywiscie moze być PW żeby nie było :)

 

też go o to prosiłam i wcale się z tym nie kryję,również dostaje różne linki na pw i jak chcę to czytam jak nie chcę to usówam,też czytam i przeglądam różne fora i nie widzę w tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...