Skocz do zawartości

Śnieżka fp-05 zamiast cr 65?


mierzej16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy Ceresit CR-65 (powłoka wodoszczelna) da się zastąpić folią wodną o nazwie Śnieżka FP-05, tu jest link do do opisu tego cuda: http://www.przemaluj.pl/253_377.htm Może ktoś orientuje się czy jak tym pomaluje tło, to czy nie będzie reagowało w wodzie i uwalniało szkodliwych substancji, które mogły by zabić moje pysiaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło chcę robić ponoć tam napisanie że nie jest to toksyczne że jest bezpieczne itp ale nic niema 9całkiem normalne) czy rybki przeżyją :D używane to jest do celów gospodarczych umywalki prysznice tam gdzie my na co dzień z tym mamy doczynienia no liczę bardziej na coś w tym stylu "używałem nie zaszkodzi "pytałem w sklepie to oni też nie wiedzą facet powiedział kupisz pomalujesz i będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło chcę robić ponoć tam napisanie że nie jest to toksyczne że jest bezpieczne itp ale nic niema 9całkiem normalne) czy rybki przeżyją :D używane to jest do celów gospodarczych umywalki prysznice tam gdzie my na co dzień z tym mamy doczynienia no liczę bardziej na coś w tym stylu "używałem nie zaszkodzi "pytałem w sklepie to oni też nie wiedzą facet powiedział kupisz pomalujesz i będziesz wiedział

 

Ja bym jednak nie ryzykował. Zrób tło z czegos innego , wiele jest pomysłów tu na forum jak i po za nim :) Albo w Twojej głowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem że cr65n ciężko dostać, zaliczyłem kilka składów i marketów budowlanych...na końcu kupiłem CX5 posiada atest na kontakt z wodą pitną, i występuje w workach 5kg po ok 22zł w Castoramie, Ale uwaga szybko schnie.! ja już wykonałem tło dziś lub jutro pomaluje...w święta trafi do akwa. Może zamieszcze tu jakiś większy opis. Wiem że nie jeden Malwista ma tło z CX5. Tej foli nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...