Skocz do zawartości

250 l obsada


damianoos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już akwarium takie jak w opisie ale zamierzam kupić większe 250 L. Z obecnej obsady planuję zostawić kiryski i gurami. Co mogę dodać jeszcze? Dodam że chciałbym tam mieć neony iness, brzankę rekinią, labeo, bocje wspaniałą i tu mały problem czy mogę je trzymać razem czy się dogadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już akwarium takie jak w opisie ale zamierzam kupić większe 250 L. Z obecnej obsady planuję zostawić kiryski i gurami. Co mogę dodać jeszcze? Dodam że chciałbym tam mieć neony iness, brzankę rekinią, labeo, bocje wspaniałą i tu mały problem czy mogę je trzymać razem czy się dogadają

W tym litrażu zapomnij o brzance rekiniej i bocji wspaniałej.

 

Proponuję zatem:

Harem gurami 1+3

10szt. kiryska 1 rodzaju

40 neonów inessa

1x labeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karłowata/siatkowana/pręgowana. Ale kiryski mogą być na dnie zdominowane przez większe od nich bocje, więc zdecyduj się na jeden gatunek z tych 2. Mogą żyć ze sobą te 2 gatunki, no ale kiryski są kilka razy mniejsze ;) Jeśli chcesz bocje, to stadko 12 sztuk z wyżej wymienionych, +np. 20 otosków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

20 bocji karłowatych/siatkowanych/pręgowanych do 250 l to zdecydowanie za dużo.

Ja myślę że tak z 6-8 to max na dno. Oczywiście zamiast kirysków. Takie jest moje zdanie.

Nikt nie pisał o 20 bocjach. Była mowa o 12. Może być 12 bocji, bo 6 to nadaje się do 112l, a tu można większe stado. Dodatkowo tak jak pisałem otoski, ale bez kirysków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...