Jump to content

Kamienie z pola


tem123
 Share

Recommended Posts

Witam. Znalazłem na polu kilka ładnych kamieni, piaskowców. wyszorowałem je ładnie szczotką ryżową w wodzie, sprawdziłem octem czy się nie pienią wszystko ok. Wygotowałem w wodzie z solą, później drugi raz w czystej wodzie. Ale brzydko pachną, ziemią z pola. Wie ktoś co można zrobić żeby pozbyć żeby pozbyć się tego zapachu i żeby się nadawały do włożenia do akwarium?

Link to comment
Share on other sites

Ci piach z pola śmierdzi czy ocet? A tak w_ogóle to ty je wyjąłeś z obornika, że zapaszek nieprzyjemny? Dobra wygotowałeś wszystko pięknie ładnie. Pytanie, czy ty będziesz wąchał te kamienie pod wodą? Rybom raczej takie rzeczy nie przeszkadzają.

 

Pisownia!///Dulle

Link to comment
Share on other sites

Pika jak już się czepiamy szczegółów to kamienie zamierzam trzymać w wodzie, nie pod wodą. A kamienie dokładnie pochodzą z mojego warzywnego ogródka leżą obok części gdzie rosną rośliny bo jak jesteś z miasta to nie wiesz że kamienie się wybiera a po co to już doczytaj bo to nie miejsce do wymądrzania się i zbijania się jak ktoś pyta.

 

Pisownia!///Dulle

Link to comment
Share on other sites

Już po problemie. Ze zbiornika retencyjnego w mojej okolicy spuścili wodę bo tamę naprawiają i teraz płynie mała rzeczka do 3m szerokości max. poszedłem tam i nazbierałem kamyków jakie tylko mi się podobają dodatkowo wyszorowałem szczotką i wygotowałem i myślę że jest ok.

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...