Skocz do zawartości

5L


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie... tym razem mam prośbę o propozycje na temat akwaria 5L oO... mam takie akwarium malutkie i jutro zaczynam roboty nad aluminiową pokrywa ... światło to możliwe ze będą diody led a jak nie to macie jakieś propozycje na temat

Roślin

światła

ryb ew krewetek

i tanich filtrów do tak małego akwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fajne fajne ^^ a teraz pytanie.. moze troche głupie ale nigdy nad tym nie myslałem ..

1.czy zeby rosliny rosły potrzebowały by napowietrzacza???

2.... takie patyki z drzewa które łamią sie za lekkim pociągnieciem... i są suche jak pieprz to nadają sie do akwarium ???

3.^^ i jakie swiatło by było najlepsze ??

proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli jest deszczownia to nie.

2. Takie suche się nie nadają bo przede wszystkim nie toną.

3. Te zbiorniczki z linków mają oświetlenie LED. Poczytaj, są podane takie dane :) Można oczywiście zrobić lampę z żarówką energooszczędną, ale to chyba wizualnie nie będzie ładne. Raczej nie lampka halogenowa bo one trochę grzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkopłetw... powiem tak... lubie wyzwania... w moim zyciu one są na co dzien.. i w moim ukochanym hobby tez nie moze ich zabraknąc... oczywiscie po założeniu akwa temat bedzie.Mysle nad takim japońcem ... lecz poniewaz moje zycie to improwizacja .... to się okaze co z tego bedzie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

puki co to dawno nie aktualizowałem .... narazie mam zamiar kupic kaskade,zrobic pokrywe aluminium,kupic mchu,gałęzatek i jakis pojedynczych roslin..... tak wiec akwarium bedzie gotowe za .... 1-2miesiace? narazie nie mam pieniedzy.. ale jak cos sie chapnie to odrazu poinformuje o zmianach.... ps.myslałem nad krewetkami red cherry ew. yellow lub cristal black ^^ pozdrawiam ekipe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...