Skocz do zawartości

[45l] Ogólniak na ziemi ogrodowej.


Akwarysta xenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Cie.

Mówisz, że nie masz pieniędzy na dobry sprzęt ale masz kilka zbiorników? Po co?

Nie lepiej utrzymać tylko to 140? Znajdziesz pracę, będziesz na swoim, to sobie zrobisz więcej baniaków, ale jak nie masz na to teraz finansów to po co na siłę próbujesz to robić?

 

Teraz jest już trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam dwa akwaria :) W jednym są te mniejsze rybki , podrosną sprzedaje... tak robie z krewetkami a teraz chce sprzedać molinezje , nie robię nic na siłe :) Tak 100% na swoim to jeszcze kilka lat ... (mam dopiero 15 :P ) Mam na sprzedaż akwarium 37l więc jak się uda to srodki przeznaczę na większe akwa żeby nie było lipy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium 37,5 litra z osprzętem sprzedasz za max 30 zł.

Zależy jakie akwarium. Miałem 15-litrowe, które sprzedałem za 200zł, a chętnych do kupna było trzech. Ale ponieważ obiecałem pierwszej osobie jaka się zgłosiła, to nie uznawałem przebicia ceny, bo to nieuczciwe.

 

Mi tam taki wymieszany żwir nie przeszkadza. Tylko, że drobniejszy musi być. Ta moda na czarny żwir mnie nie dotknęła. Ja mam rzeczny i jest bardziej naturalnie. Zabawne, że jak ktoś coś wrzuci do akwarium to piszą, że nienaturalne i wyjąć, a podłoże sami sypią wyselekcjonowane jak z laboratorium w idealnym odcieniu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30zł ....?

Za tyle to chyba samo szkło + świetlówka... patrząc na ceny w moim mieście to tak

filtr 60zł , 100zł pokrywa , 40zł akwa , 20 świetlówka = 220 zł nowy zestaw . A mój jest 5 letni , akwarium ma tylko 3 ryski , sprzęt działa bez zarzutu ... stan bdb. tylko na pokrywie mała naklejka shrek`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...