Skocz do zawartości

Ryby na wieczór pływają pod samą taflą.


Vitaliss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wieczór zauważyłem, że pare rybek ( 2 pawie oczka, kirysek i 2 płatki wypływają mi pod samą taflę wody koło grzałki i filtra i tam sobie siedzą a powinny jak reszta rybek przy dnie.

 

Temperatura 24 stopnie, filtr atman przerzuca 300 litrów za godzinę. Grzałka też atmana z termostatem. Akwarium 54 litry zostało założone 3 tygodnie temu natomiast rybki pływają od tygodnia

 

Rybki: 5 pawich oczek, 7 neonków, 2płatki, 4 kiryski i 2 glonoady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mój filtr jest źle podłączony. Mam takie końcówki na do niego jak na screenie: http://imageshack.us/photo/my-images/829/filtra.jpg/ Do filtra jest podłączona końcówka nr1 i do nie wężyk który idzie poza akwarium. Koncówki nr 2,3 i 4 leżą w pudełku. Może je też trzeba wykorzystać? Jak to podłączyć?

 

 

No i ktoś wyżej wspomniał że mam oddać glonojady. Niby dlaczego mam je oddawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma miejsca nic podobnego. Rybki przez dzień normalnie spokojnie sobie pływają, nie ma żadnych ataków. Przychodzi wieczór to połowa wypływa do góry ( zawsze w jedno miejsce koło grzałki - woda w akwarium ma 24stopnie i tam sobie 'stoja')

 

Na co są te dodatkowe końcówki w tym filtrze ( u mnie nie wykorzystane)?

Glonojady mam takie: http://www.superakwarium.pl/glonojad-zb ... id799.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybki nie był wpuszczone na raz, nie mają zaczerwienionych skrzeli, woda jest podmieniana (ok 20%)

 

Testów żadnych nie robiłem. Rybki przez dzień zachowują się normalnie. Tylko wieczór połowa z nich siedzi przy samej tafli

(chociaż wczoraj już tylko pawie oczko samiczka i jedna neonka wypłynęły do góry. Reszta spokojnie była przy dnie. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...