Skocz do zawartości

Nowe kawarium 112 l (proszę o opinie) +/-) zdechła mi bocja


Barrtek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje nowe kawarium 112 l proste

 

oświetlenie : hagen power glo tylne hagen aqua glo przednie

 

obsada :

 

 

APISTOGRAMMA VIEJITA GOLD 1x samiec + 2x samica

 

NEON CZERWONY około 10 x

 

BOCJA DARIO 1x ( były dwie ale została jedna...)

 

SKALAR 1x ( niewiem czy rodzaj ma znaczenie jest to skalar ten taki z plamkami czarno żółtymi )

 

KIRYSEK JULII 2x

 

dwie takie pomarańczowe niestety nie jestem wstanie określicć gatunku ( powinno widać na zdjęciu...)

 

roślinki i inne :

Ludwigia 3x

reszty nie znam

korzeń 1x

 

skałki lawy 3x

skała z dziurami 2x (nieiwem jaki to rodzaj)

kokos

podłorze :

piasek akwarystyczny

 

sprzęt :

Filtr kubełkowy HW 303B deszczownia

grzałka comfort zoneaqn 200 do akwarium 130 -200 l aquael

 

Akwairum ma około 2 tygodni po załorzeniu dodałem preparaty :

 

bio nitrivec sera

aquatum (uzdatniacz wody) sera w odpowiendnich dawkach

 

 

Stopniowo dodawałem rybki na początku neonki i pielęgniczki ze starego akwarium 30l następnie resztę , nie mam pojęcia dlaczego bocja mi zdechł :( dlatego pisze...dziękuje za wszelkie rady i porady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wypasione jest to malawi ...ale ja juz mam cała obsade za te dwie skaly tez wybuliłem sie nie mało ....jakby to ująć w przyziemny sposób nie mam juz zabardzo kasy a takie jak ejst nie morze być? mierzyłem ph to wynosi jakoś pomiedzy 7 a 8 tester był zielonkawo niebeiski trudno określić czyli ta górna granica dopuszczalna dla ryb jakie mam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i na koncówkach laściowia na tej roślinie przed korzeniem takiej roztrzapieroznej zaczęły zółknieć liście (widac na zdjeciu) jesli ktos mialby pojecie dlaczego to moglllby napisac

 

 

Może zapytam w imieniu kolegów/koleżanek czy mógłbyś używać języka polskiego w Swoich postach?Albo innego,mniej więcej zrozumiałego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...