Skocz do zawartości

eheim 2013 głośna praca?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem za grosze filtr taki jak w temacie, bez uszczelki pod głowice :? uszczelniłem to sylikonem akwarystycznym i na pewno nie cieknie. jedynie zastanawia mnie jego głośna praca:/ czy ten model już taki jest? wydaje mi się jakby łapał gdzieś powietrze, bo pod głowicą po zamknięciu i zalaniu jest taka powierzchnia powietrza, gdy go potrząsam przestaje pompować, ale nadal chodzi :x może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Czy może jest to wina jego ustawienia względem akwarium? ja miałem go tuż obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że to przez to że nie mam oryginalnej uszczelki, bo w jednym miejscu chyba ten sylikon przepuszcza :/

 

edit

 

 

wydaje mi się że to przez to że nie mam oryginalnej uszczelki, bo w jednym miejscu chyba ten sylikon przepuszcza :/ widać to właśnie jak się spojrzy od doły na głowice to cały czas w jednym miejscu wydostaje się bąbelek powietrza.. uszczelnie to lepiej sylikonem i zobaczymy:) natomiast mógłby mi ktoś podać jakieś przykłady, linki do deszczownic do tego modelu eheim'a? aa i jeszcze co mam kupić na początek wężyka w akwa tam gdzie wsysa wodę?

 

Andrerw: edytuj posty, nie pisz jeden pod drugim chyba, że minęło 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...