Jump to content

eheim 2013 głośna praca?


Recommended Posts

Witam. Kupiłem za grosze filtr taki jak w temacie, bez uszczelki pod głowice :? uszczelniłem to sylikonem akwarystycznym i na pewno nie cieknie. jedynie zastanawia mnie jego głośna praca:/ czy ten model już taki jest? wydaje mi się jakby łapał gdzieś powietrze, bo pod głowicą po zamknięciu i zalaniu jest taka powierzchnia powietrza, gdy go potrząsam przestaje pompować, ale nadal chodzi :x może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Czy może jest to wina jego ustawienia względem akwarium? ja miałem go tuż obok.

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się że to przez to że nie mam oryginalnej uszczelki, bo w jednym miejscu chyba ten sylikon przepuszcza :/

 

edit

 

 

wydaje mi się że to przez to że nie mam oryginalnej uszczelki, bo w jednym miejscu chyba ten sylikon przepuszcza :/ widać to właśnie jak się spojrzy od doły na głowice to cały czas w jednym miejscu wydostaje się bąbelek powietrza.. uszczelnie to lepiej sylikonem i zobaczymy:) natomiast mógłby mi ktoś podać jakieś przykłady, linki do deszczownic do tego modelu eheim'a? aa i jeszcze co mam kupić na początek wężyka w akwa tam gdzie wsysa wodę?

 

Andrerw: edytuj posty, nie pisz jeden pod drugim chyba, że minęło 24h.

Link to comment
Share on other sites

no tak uszczelka to nie problem ale najpierw zobacze sylikonem to uszczelnić, natomiast zastanawiam się w jaki sposób zrobić deszczownicę i tą taką rurkę do wsysania i mam pomysł, mogę do tego użyć rurek pcv do wody? leci w nich woda te takie białe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...