Jump to content

160x60x70h ameryka południowa ?


Filip91
 Share

Recommended Posts

Witam ! Myślę nad nową obsadą . Problem polega na tym , że jest część starej załogi. Jedna pirania nattereri ok. 12-15cm 2x gibbiceps 35 i 45cm oraz jeden plecostomus ok 25cm. Może neony ? Pawiookie i w ogóle agresywne ryby mnie nie interesują. Pirania starszy za wszystkie. Pytanie czy nie wystąpi konflikt między neonami a pirania tzn czy nie będzie ich jadła oraz ile sztuk dać z 200? Skalary też mi się nie podobają dodam. Lubię sumy ale poza rekinim. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Piranię bym oddał-nie dość że są stadne, to raczej marnie bym widział u jej boku w akwa neonki :?

Gibki i pleco mogą zostać. Wtedy radziłbym dodać jakąś ławicę, raczej najlepszą rolę pełniłyby neony ;) 200 sztuk ok. Dodatkowo może 2/3 pary skalarów ? Jakąś pielęgniczkę , ale nie wiem czy jesteś zainteresowany takimi rybami w tak dużym zbiorniku :D Jednak do tej obsady co Ci podałem, myślę że pasowałaby parka ramirez, lub harem agassiza.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No tak tylko NIGDY nie wiadomo komu dajesz ryby. Komuś się znudzi i ją wpuści do rzeki lub jakiś dzieciak kupi do akwa 40l. Może i bym się jej pozbył ale w jakieś super ręce ale o takie dziś ciężko. Fakt stadna ja chciałem dokupić ale każdy wie jak trudno dziś o nattereri. Jak już znalazłem to albo dużo większe jak moje lub takie po 3 centymetry. I nie mogę dopasować ;( Ten właśnie neony mi chodzą po głowie. Tylko właśnie nie wiem ile myślę ok. 220sztuk. Tylko w WLKP jest mało ludzi co sprzedają po 80gr :D A w Poznaniu w sklepie cena to 3,40zł .

Link to comment
Share on other sites

Zrób sobie konta na innych serwisach akwarystycznych i tam wpisz się jako sprzedawca piranii, i dodaj że chcesz żeby trafiła w dobre ręce ;)

Kiedyś słyszałem o przywiezieniu do zoo przez kogoś swoich zwierząt :D Wiem, że to głupie się wydaje, ale taka ryba pospolita nie jest, a w zoo chętnie by ją przyjęli do pozostałej populacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...