Skocz do zawartości

160x60x70h ameryka południowa ?


Filip91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Myślę nad nową obsadą . Problem polega na tym , że jest część starej załogi. Jedna pirania nattereri ok. 12-15cm 2x gibbiceps 35 i 45cm oraz jeden plecostomus ok 25cm. Może neony ? Pawiookie i w ogóle agresywne ryby mnie nie interesują. Pirania starszy za wszystkie. Pytanie czy nie wystąpi konflikt między neonami a pirania tzn czy nie będzie ich jadła oraz ile sztuk dać z 200? Skalary też mi się nie podobają dodam. Lubię sumy ale poza rekinim. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piranię bym oddał-nie dość że są stadne, to raczej marnie bym widział u jej boku w akwa neonki :?

Gibki i pleco mogą zostać. Wtedy radziłbym dodać jakąś ławicę, raczej najlepszą rolę pełniłyby neony ;) 200 sztuk ok. Dodatkowo może 2/3 pary skalarów ? Jakąś pielęgniczkę , ale nie wiem czy jesteś zainteresowany takimi rybami w tak dużym zbiorniku :D Jednak do tej obsady co Ci podałem, myślę że pasowałaby parka ramirez, lub harem agassiza.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko NIGDY nie wiadomo komu dajesz ryby. Komuś się znudzi i ją wpuści do rzeki lub jakiś dzieciak kupi do akwa 40l. Może i bym się jej pozbył ale w jakieś super ręce ale o takie dziś ciężko. Fakt stadna ja chciałem dokupić ale każdy wie jak trudno dziś o nattereri. Jak już znalazłem to albo dużo większe jak moje lub takie po 3 centymetry. I nie mogę dopasować ;( Ten właśnie neony mi chodzą po głowie. Tylko właśnie nie wiem ile myślę ok. 220sztuk. Tylko w WLKP jest mało ludzi co sprzedają po 80gr :D A w Poznaniu w sklepie cena to 3,40zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie konta na innych serwisach akwarystycznych i tam wpisz się jako sprzedawca piranii, i dodaj że chcesz żeby trafiła w dobre ręce ;)

Kiedyś słyszałem o przywiezieniu do zoo przez kogoś swoich zwierząt :D Wiem, że to głupie się wydaje, ale taka ryba pospolita nie jest, a w zoo chętnie by ją przyjęli do pozostałej populacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...