Skocz do zawartości

Kurier siódemka.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem. Tydzień temu zamówiłem buty, zapłaciłem za nie. W końcu dziś zadzwoniłem do sprzedawcy. Napisał mi potem że przesyłka jest doręczona. Dzwoniłem na infonije. Też tak powiedzieli, i przekazali sprawę do Olsztyna. Znalazłem status wysyłki i doręczenia. I jest coś takiego:

post-6109-13685168664277_thumb.png

Nie wiem czemu jest tam ZWROT PRZEZ KURIERA.

W piątek mnie nie było w domu i zostawiłem kartkę "proszę zostawić przysyłkę u sąsiadki". Nic nawet kurier nie dzwonił. U sąsiadki kuriera nie było.

Może wiecie czemu tak jest?

Proszę o odp. (;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier ma obowiązek przyjechać z paczką trzy razy, po każdej wizycie paczka jest zwracana do magazynu dlatego jest napisane że paczkę zwrócono po tych wizytach paczka zostaję odesłana do centrali głównej a następnie do nadawcy.

Kurier powinien zadzwonić do odbiorcy lub w inny sposób się z nim skontaktować.

A teraz realia, kurier ma dużo paczek i ma płacone za tzw. "Stopa" jeżeli przyjechał raz i nikogo nie było to powinien jak napisałem zadzwonić, może zapomniał. Następnego dnia pobiera tą paczkę z magazynu i ku jego zdziwieniu w twoim rejonie zamieszkania nie ma innej paczki a za to w innym ma 20 paczek - jedzie tam gdzie zarabia więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i się tłumaczyli że musiała trafić pod niewłaściwy adres. A pisze w statusie że jest w magazynie. Złożyli interwencjie na Olsztyn. I jutro mają powiadomić gdzie ona jest. I jakimś cudem znajdzie się w magazynie.

I jak tam zagubiona paczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak napiszę aby ktoś kto to czyta nie korzystał z usług siódemki. Ja miałem też same problemy z nimi. Nie mógł znaleźć najpierw domu, później niby nikogo nie było, a na końcu trochę ich wyzwałem przez telefon i paczka dopiero na drugi dzień przyszła czyli jak by policzyć koszta za telefon to za tą kasę można skorzystać z innych, a tym bardziej jak coś potrzebujemy na następny dzień bo mi przesyłka szła ok. 10 dni czyli trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...