Skocz do zawartości

Moja koncepcja.. 25 l


Cloe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem która to już, ale po woli zaczyna mi brakować pomysłów ;).

Ale jest postęp - oddałam ryby i zabieram się za stworzenie kreweciego świata ;)

 

Mam taki pomysł, żeby tym razem za podłoże posłużył piasek. ok. 1/3 długości akwa ma zająć nieduża skała (np. piaskowiec, albo granit), byle by przypominała KLIF. Tuż pod nim- "grota", czyli duża łupina orzecha kokosowego z otworem. Nie będę Wam dużo opisywać- spójrzcie na załączone zdjęcie ;). Starałam się je wykonać i opisać jak najdokładniej.

 

Na tym, że tak powiem, zaczynał się mój tok myślenia. I zwracam się z prośbą:

Co byście mi tu doradzili?

Przeczytałam, że w piachu nie mogą rosnąć rośliny korzeniące się, gdyż w piachu słabo zachodzi (lub nie zachodzi w ogóle) cyrkulacja powietrza i rośliny gniją i obumierają. Dlatego chciałabym same mchy..

 

Co myślicie?

Wiem, pewnie jest masa tematów tego typu, ale każdy oczekuje indywidualnej pomocy ;)

Zwłaszcza takie udane dziecko jak ja :)

Z góry wielkie dzięki ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzałka nie jest na przedniej szybie tylko z boku. Niestety nie bardzo mam ją gdzie dać, a na inne wydatki teź nie mam pieniędzy (np. grzałka podźwirowa czy coś). A jeśli chodzi o komentarze do kształtu piaskowca na zdjęciu - to tylko szkic! Zwyczajnie nie chciało mi się 'bawić' z rysunkiem.

a dlaczego mówicie, źe gałęzatka nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...