Skocz do zawartości

Kto gra online [i nie tylko]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja grałam kiedyś w farmeramę, bloodwars, vis arcanę, ale to wszystko było dawno, dawno... jak byłam jeszcze mała, w zasadzie to nadal nie jestem taka jeszcze duża :D

Aktualnie gram w PirateStorm, 30 lvl. pozycja 79 na serwerze Europa1 statek-ewentowy.

I jeszcze nie dawno wkręciłem się w settlers online lvl. 26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałam kiedyś w farmeramę, bloodwars, vis arcanę, ale to wszystko było dawno, dawno... jak byłam jeszcze mała, w zasadzie to nadal nie jestem taka jeszcze duża :D

Aktualnie gram w PirateStorm, 30 lvl. pozycja 79 na serwerze Europa1 statek-ewentowy.

I jeszcze nie dawno wkręciłem się w settlers online lvl. 26.

JA to juz nawet nie pamiętam jakie miałam, ale konta powędrowały do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 prywatne servery, my fantasy, Shakes & Fidget, i gry z nk , no i jakieś tam na pc.

Z sf mam niemiłą przygodę. Zbytnio zaufałem oficerom i założycielowi gildii i zostałem oszukany na dobrym koncie i paru złociszy :P.
ja na s&f s3 mam własną gildie rozwija się ok powoli poz. gildii koło 200 nazwa gildii mroczna strefa a nazwa lidera czyli moja to wiedzmin1987.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej czasu "zmarnowałem" na Mu-online (kilka lat).

 

Oprócz tego metin, line age i kilka gier przeglądarkowych.

 

Bardzo szybko łapię bakcyla w takich gierkach więc jestem bardzo ostrożny ;-)

 

A cha - jeszcze trackmania.

 

Obecnie dbam tylko o wirtualne akwaria na nk i pykam w jakieś tam mini gierki na facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dbam tylko o wirtualne akwaria na nk i pykam w jakieś tam mini gierki na facebooku.

I ja również gram obecnie w takie gry.

Ostatnio spodobała mi się gra, gdzie ma się ludka i kupuje się bronie, zbroję i takie tam. A chodzi o to, by walczyć z dziwnymi stworzonkami, najbardziej rozbawiło mnie jakieś szczurowate coś :D

Ogólnie polecam, tylko tytułu nie pamiętam, jeśli ktoś wie o co mi chodzi, to proszę o sprostowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...