Jump to content

Jakie rybcie dobrać do prątników karłowatych.

Recommended Posts

Witam ponownie. Odrazy przejdę do konkretu, jakie rybki polecacie do takiej obsady. Harem Prątnika karłowatego (1+3), Neon Innesa (13 sztuk), Otoski (6 sztuk).

Czy można do takiej obsady dać Pielęgniczke żółtą czy raczej nie należy ich trzymać w akwarium wielogatunkowym?

Pozdrawiam

P.ramireza piękna rybka ale mam obawy czy nie będą za bardzo agresywne w stosunku do Prętników. Ostatnio miałem taki problem z Barwniakiem czerwonobrzuchym i niestety musiałem się ich pozbyć. Chciał bym teraz uniknąć takiej sytuacji. Co do Zbiornika niebieskiego, nie podoba mi się ten gatunek.

Molki jako takie nie podobają mi się, poczytam troszkę o ramirezach i być może na nie się na nie zdecyduje. A czy do takiego litrażu jeszcze jakieś rybcie można dać czy już raczej odpuścić sobie?

Było by:

Prętnik 1+3

Neon x13

Otosek x6

Ramirezy 1+1

Ewentualnie do tego może być zbrojnik niebieski 1+1. Ale jeśli Ci się nie podoba, to zostawiłbym tak jak jest ;) Ale dokupiłbym 2 neony. Zawsze większe stadko ;) Więc nic już nie zmieniaj, ewentualnie dokup z 2 neony i tyle ;)

Zbrojnik może dojdzie do obsady jak znajomemu podrosną młode, tak teraz zastanawiam się na platkami. Ale tak jak pisałem poczytam o ramirezach i wtedy zapadnie ostateczna decyzja. Dzięki za porady.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...