Jump to content

Jakie rybcie dobrać do prątników karłowatych.


Recommended Posts

Witam ponownie. Odrazy przejdę do konkretu, jakie rybki polecacie do takiej obsady. Harem Prątnika karłowatego (1+3), Neon Innesa (13 sztuk), Otoski (6 sztuk).

Czy można do takiej obsady dać Pielęgniczke żółtą czy raczej nie należy ich trzymać w akwarium wielogatunkowym?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

P.ramireza piękna rybka ale mam obawy czy nie będą za bardzo agresywne w stosunku do Prętników. Ostatnio miałem taki problem z Barwniakiem czerwonobrzuchym i niestety musiałem się ich pozbyć. Chciał bym teraz uniknąć takiej sytuacji. Co do Zbiornika niebieskiego, nie podoba mi się ten gatunek.

Link to comment
Share on other sites

Molki jako takie nie podobają mi się, poczytam troszkę o ramirezach i być może na nie się na nie zdecyduje. A czy do takiego litrażu jeszcze jakieś rybcie można dać czy już raczej odpuścić sobie?

Było by:

Prętnik 1+3

Neon x13

Otosek x6

Ramirezy 1+1

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie do tego może być zbrojnik niebieski 1+1. Ale jeśli Ci się nie podoba, to zostawiłbym tak jak jest ;) Ale dokupiłbym 2 neony. Zawsze większe stadko ;) Więc nic już nie zmieniaj, ewentualnie dokup z 2 neony i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Zbrojnik może dojdzie do obsady jak znajomemu podrosną młode, tak teraz zastanawiam się na platkami. Ale tak jak pisałem poczytam o ramirezach i wtedy zapadnie ostateczna decyzja. Dzięki za porady.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...