Jump to content

obsada do neonów 15 inessa 70l

michal00421
 Share

Recommended Posts

Mam zamiar założyć akwa 70 l. na_razie mam 25 l. W 70l chce mieć 15 do 20 neonów inessa i coś do tego,tylko nie mam pojęcia.

Może pyszczaki(choć chyba one tylko same). Proszę o pomoc w doborze czegoś do tych neonów.

Michał84:Pisownia.

Pyszczaki odpadają.

15-20 neonów w 70l to dużo.

Proponowałbym ok. 10-12 sztuk maximum. I powiedz najlepiej jakie ryby Ci się podobają odpowiednie do tego litrażu ;)

Dużo , widać że nie znasz wymagań tej rybki. Jeśli będą same neony to w 70l możesz mieć nawet 30.

Pyszczaki odpadają.

15-20 neonów w 70l to dużo.

Proponowałbym ok. 10-12 sztuk maximum. I powiedz najlepiej jakie ryby Ci się podobają odpowiednie do tego litrażu ;)

Dużo , widać że nie znasz wymagań tej rybki. Jeśli będa same neony to w 70l możesz mieć nawet 30.
Ale nie napisał że chce mieć same neony więc mnie tu nie dziaduj.

Panowie spokojnie :P 20 czy 15 to dużej różnicy nie zrobi ;)

Co do Neonów? Zależy co Ci się podoba:

Wspomniane już Ramirezy, Platki, Prętniki Karłowate, Drobniczki, Proporczykowiec z Kap Lopez.

Na dno Kirysek Panda lub Pigmej 6 sztuk

Podepne sie pod temat ponieważ mam 72l 60x30x40 mam tam 6 kiryskow spiżowych czy mógłbym dodać neony inessa jak tak to ile i jeszcze kilka sztuk cos z tego typu np: brzanka wysmukła, razbora galaxy, miedzik, zwinnik czerwonousty?? I pozostając na tych gatunkach czyli kiryski, neonki, i ?????? cos z tego co wypisałem !!

Czyli zdecydujesz się na obsadę neon innesa 15 sztuk + 6 kirysków panda + 1+3 prętnik karłowaty ?

Jeśli tak, to nie wiem czy krewetki by się uchowały ;) ale większe red cherry możesz kupić, bo małe zjedzą na 100 %. I pamiętaj o zapewnieniu odpowiedniej ilości kryjówek, jak zdecydujesz się na krewety :)

Pzdr.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...