Skocz do zawartości

obsada do neonów 15 inessa 70l


michal00421
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar założyć akwa 70 l. na_razie mam 25 l. W 70l chce mieć 15 do 20 neonów inessa i coś do tego,tylko nie mam pojęcia.

Może pyszczaki(choć chyba one tylko same). Proszę o pomoc w doborze czegoś do tych neonów.

 

Michał84:Pisownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyszczaki odpadają.

15-20 neonów w 70l to dużo.

Proponowałbym ok. 10-12 sztuk maximum. I powiedz najlepiej jakie ryby Ci się podobają odpowiednie do tego litrażu ;)

Dużo , widać że nie znasz wymagań tej rybki. Jeśli będa same neony to w 70l możesz mieć nawet 30.
Ale nie napisał że chce mieć same neony więc mnie tu nie dziaduj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat ponieważ mam 72l 60x30x40 mam tam 6 kiryskow spiżowych czy mógłbym dodać neony inessa jak tak to ile i jeszcze kilka sztuk cos z tego typu np: brzanka wysmukła, razbora galaxy, miedzik, zwinnik czerwonousty?? I pozostając na tych gatunkach czyli kiryski, neonki, i ?????? cos z tego co wypisałem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdecydujesz się na obsadę neon innesa 15 sztuk + 6 kirysków panda + 1+3 prętnik karłowaty ?

Jeśli tak, to nie wiem czy krewetki by się uchowały ;) ale większe red cherry możesz kupić, bo małe zjedzą na 100 %. I pamiętaj o zapewnieniu odpowiedniej ilości kryjówek, jak zdecydujesz się na krewety :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...