Skocz do zawartości

[112l]- Myszowe "Ryuboku"- akt. str. 8


SzaraMysz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wgłębka faktycznie szaleje, już przeszła 2 przycinki i zastanawiam się co zrobić z jej nadmiarem. Dojdą więc jeszcze kamienie, korzenie a na nie wgłębka (a jakże by inaczej :D). Muszę poszukać długich, cienkich, powyginanych ładnie korzonków.

Jak co :D

Mi wysłać :P

Akwarium bardzo ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym coś dzisiaj pozmieniała, ale jest mały "problem" :) Moja parka ramirezek ma ikrę, akurat w pobliżu grzałki i filtra. Samiczka złożyła ją na liściu żabienicy. Zastanawiałam się, co ona od dwóch dni taka nerwowa i przy głębszej analizie zaczęłam poszukiwania, z sukcesem.

Na filtr już jest założona skarpetka :D Możliwe, że "coś" się wykluje, bo to ich 3- cie podejście i dopiero przy nim zauważyłam pilnowanie i zainteresowanie ikrą.

Obaczymy :D

post-5518-13685168897932_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną tylko ta parka i nic innego. Ikrą jednak zainteresowały sie Helenki i na niewiele się zdało pilnowanie jej przez rodziców. Zostało zaledwie parenaście ziarenek, choć samiczka nadal pilnuje tego co zostało.

Chyba pozbęde się tych helen na dobre. Zatoczków nie mam i od jakiegoś czasu traktuję je wyłącznie jako ślimaczki ozdobne. Jednak rozszerzyły menu o to, co nie powinno się w nim znaleźć, więc i one są "na widelcu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jednak rozszerzyły menu o to, co nie powinno się w nim znaleźć, więc i one są "na widelcu" ;)

Czyli na obiad będzie kuchnia francuska? ;)

 

Akwa jest świetnie, chyba pierwszy na forum styl Ryuboku (w ogóle nie wiedziałem że coś takiego istnieje :P). I muszę przyznać, że nie myślałem że wgłębka jest taką fajną roślinką (wątrobowiec, jakoś obrzydliwie mi się kojarzy ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...