Skocz do zawartości

ile rosną


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Około 2 tygodnie przy dobrej diecie :)

:lol::lol:

 

Jeżeli chodzi Ci o to, by wpuścić je do ogólnego to po półtorej miesiąca będzie bezpiecznie, natomiast po 3 miesiącach osiągają dojrzałość w pełni. Nie wiem, gdzie koleżanka wyżej wyczytała o dwóch tygodniach ;-) Musimy pamiętać, że gupiki rosną wolniej od np. molinezji a już na pewno nie są to roślinki, których wzrost możemy przyspieszyć trzykrotnie to po prostu niemożliwe i może mieć poważne skutki w postaci niedorozwoju rybek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2 tygodnie przy dobrej diecie :)

:lol::lol:

 

Jeżeli chodzi Ci o to, by wpuścić je do ogólnego to po półtorej miesiąca będzie bezpiecznie, natomiast po 3 miesiącach osiągają dojrzałość w pełni. Nie wiem, gdzie koleżanka wyżej wyczytała o dwóch tygodniach ;-) Musimy pamiętać, że gupiki rosną wolniej od np. molinezji a już na pewno nie są to roślinki, których wzrost możemy przyspieszyć trzykrotnie to po prostu niemożliwe i może mieć poważne skutki w postaci niedorozwoju rybek ;-)

Nie wyczytałam tylko hodowałam gupiki. Pytanie zrozumiałam jako: ile czasu od urodzenia potrzebuje gupik aby osiągnąć 1cm. U mnie trwało to ok. 2 tygodnie przy dobrej diecie. Jeśli chodzi o wpuszczanie do akwa ogólnego lub o dojrzałość płciową... Nigdzie o tym nie pisałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś moje na ovo-vicie i tabletkach rosną 1cm w 2 tyg

uwierzę jak zobaczę ;-) wydaje mi się, że troszkę koloryzujesz. Jeden z moich znajomych hoduje gupiki od ponad 40 lat i jak sam przyznaje gupiki rosną do ok 3 miesięcy. Miesięczny narybek jest jeszcze na tyle mały, że może być podgryzany lub zjedzony przez inne rybki. :-) Ale kolega z 1 postu zrobi jak zechce, ja tylko mówię co wiem ;-)

 

aha, chyba że tak zrozumiałaś pytanie ;-) ja zrozumiałam, że chodzi o to czym karmić by rybki rosły o 1cm w tempie na dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...