Jump to content

popularne zbrojniki

Filip91
 Share

Recommended Posts

Witam ! Ostatnio jadąc w pociągu zaczął się temat ryb i facet jeden mówił iż u niego zbrojniki jedzą kiwi. Ja osobiście nigdy nie podawałem. Co o tym sądzicie ? To ściema była , że tak powiem kolokwialnie.

Skoro ludzie dają im (większym sztukom) marchewkę, ogórki czy sałatę to sądze że twardszy kawałek kiwi też by sobie skrobały ze smakiem. One lubią dodatek warzyw w swoim menu.

Witam ! Ostatnio jadąc w pociągu zaczął się temat ryb i facet jeden mówił iż u niego zbrojniki jedzą kiwi. Ja osobiście nigdy nie podawałem. Co o tym sądzicie ? To ściema była , że tak powiem kolokwialnie.

Nie,to nie ściema.Glonki,nie tylko-ryby roślinożerne, karmi się warzywami i owocami.

To że marchewka ok , że ogórek ok ale kiwi ? Po prostu zdziwiło mnie samo kiwi. Ja osobiście zawsze dawałem różnego rodzaju tabletki. Chociaż na ochotce podobno najlepszy wzrost w przypadku Gibbicepsa można uzyskać.A warzywa gotujecie czy na surowo ?

Zbrojniki lamparcie przekraczają w naturze bez większych problemów 50cm. W wyniku karłowacenia, ryby nie przerastają akwariów, a to ma bok 60cm. Raczej nie widzę fizycznie możliwości żeby dorósł do tych +50cm tam.

A od kiedy tam gdzie żyją zbrojniki rosną ogórki-w naturze?

Nie wiem co rośnie tam ale ludzie tak karmią.

Chodziło mi o to,że nie ogórki,którymi oczywiście można karmić ryby,a właśnie owoce (dla Polaków) egzotyczne.

Więc nie ma niczego dziwnego w tym,że karmi się różnymi takimi ryby egzotyczne.

Tak jak kolega napisał sparza się je wcześniej.

Temat wygasł - Zamykam// Dulle

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...