Skocz do zawartości

JBL 1501 greenline praca


Filip91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filip91 mam podobnie tylko, że już nie mogę oddać, a i oddanie niczego nie załatwia. W mojej ocenie to filtr jest bez mała rewelacyjny a te problemy niestety psują cały ogląd.

Tak jak pisałem, uważam, że filtr jest zepsuty. Nie powinien terkotać. Naczytałem się dużo o tym filtrze na forach i nie spotkałem przypadku, że jak było takie terkotanie to był jakiś problem z wymianą głowicy an nową.

Jeżeli masz możliwość to wymień ten egzemplarz na nowy (inny) też e1501. Jest to komfortowa sytuacja. Nie będziesz miał przynajmniej wyrzutów sumienia gdyby się okazało, że jednak nie naprawią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak uważasz , pisałem kiedyś na forum o podobnym problemie (tyle że ja mam chińczyka) Również miałem problem z hałasem (odpowietrzeniem) Przy włączaniu mam ten sam stukot co Ty , po kilku dniach pracy wycisza się i działa normalnie. Pewnie ktoś napisze że też mam uszkodzony filtr ale w tym momencie jest praktycznie nie słyszalny i działa w 100% poprawnie.

 

Filip91 mam podobnie tylko, że już nie mogę oddać, a i oddanie niczego nie załatwia. W mojej ocenie to filtr jest bez mała rewelacyjny a te problemy niestety psują cały ogląd.

Tak jak pisałem, uważam, że filtr jest zepsuty. Nie powinien terkotać. Naczytałem się dużo o tym filtrze na forach i nie spotkałem przypadku, że jak było takie terkotanie to był jakiś problem z wymianą głowicy an nową.

Jeżeli masz możliwość to wymień ten egzemplarz na nowy (inny) też e1501. Jest to komfortowa sytuacja. Nie będziesz miał przynajmniej wyrzutów sumienia gdyby się okazało, że jednak nie naprawią...

Zrób test wyjmij i włóż wtyczkę zasilającą w ciągu 1 sekundy 3 razy zobaczysz czy będzie "terkotał" lużny wtyk to powoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dusza. Ojciec mnie jeszcze namawia żebym go zostawił tak jak mówi sprzedawca na 3 dni. Ja w to nie wierze. Za każdym razem jak go włączam słyszę stuk w wirniku tzn przy rozruchu jak w samochodzie takie trykanie kilka sec potem już tylko hałas z filmu , który dałem. Filtr z allegro , sprzedawca ze Szczecina. Ja z Poznania.

Tu pisze co innego. Te tyrkotanie raczej nie jest z filtra tylko z jakości filmu. I z deszczowni woda się leje bo jak kamerę odsuwa od filtra to tyrkotanie jest takie same a powinno być cichsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora, ja na Twoim miejscu bym ściągnął głowicę i ten plastik, który zasłania wirnik tak aby wirnik był cały widoczny ale zostaw go na swoim miejscu.

Włóż wtyczkę do gniazdka i patrz czy wirnik "lata" na prawo i lewo czy kręci się normalnie na oście.

 

Wszystko na Twoją odpowiedzialność lecz ja robiłem wiele takich testów i nigdy się nic nie stało ponieważ przez tą minutę czy dwie jak filtr chodzi na sucho nie ma się po prostu co stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...