Skocz do zawartości

[672l] w budowie


Filip91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza się korzenie są drogie ale w sumie kupujesz raz i spokój. Udało mi się w końcu odejść od czerwonej wody :D Wczoraj dałem nowe świetlówki. Za długo po prostu czekałem u mnie w sklepie mnie miesiąc zwodzili , że sprowadzą by na koniec powiedzieć idź pan stąd. Zamówiłem kurierem i przywieźli w całości. Myślałem jeszcze o brawie 10000k ale ostatecznie wybrałem te. I tak jak mówiłem dałem 2 filtr bo okazało się bardzo korzystne , bardzo duży ruch tafli wody , brak martwej strefy , wrzuciłem najlepsze wkłady do nich samej ceramiki ultrapro 1600 poszło jakoś 3kg.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No zgadza się. Trzymam tylko piranie już parę lat. Tylko filety (uważam , że dużo lepsze jak drób). Rosną strasznie szybko. Kupiłem pchełki a dziś to z 8cm mają spokojnie. Myślę , że pół roku i trzeba będzie szukać dla nich jakiegoś 300x80x70. Im więcej sztuk tym lepiej się czują. Wcześniej zawsze brałem mniej po 6 lub 8 teraz dałem 11 i jest lepiej. Ryba najbardziej stadna z jaką się spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie wyświetlają mi się zdjęcia.

Ale po filmiku mogę powiedzieć, że nareszcie widzę akwarium z piraniami, gdzie nie jest nalana tylko woda i ryby. Jest zielono i nie jest sztucznie, jak zwykle przy piraniach, które są zazwyczaj traktowane jako agresorzy i hodowane są tylko po to, aby popatrzeć jak jedzą rybkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium miało więcej roślin ale niestety ci dwaj czarni 'panowie' których widać na filmie sobie z nimi poradzili. Postaram się pożyczyć od kogoś dobry aparat i nagrać w dobrej jakości lub dać foto nowe przy pełnym oświetleniu bo teraz 50% wykorzystałem :D Jak uda się odsprzedaż zbrojniki to chcę dużo nowych roślin wprowadzić. Ale teraz to ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...