Skocz do zawartości

sklep akwarystyczny na Śląsku


moni89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedziłem sklep zoologiczny w Tesco w Bytomiu. Masakra.

Ogromny wybór plastikowych i ceramicznych ozdób i niewiele roślin.

"Ekspert" tam pracujący polecający ozdoby sztuczne i uzdatniacz po którym w tym samym dniu można wpuścić ryby do akwarium.

Nic się w tym temacie w sklepach zoologicznych nie zmieni, dopóki praca w zoologu będzie traktowana przez wszystkich jako coś tymczasowego (pomiędzy pracą w mięsnym a w ciucholandzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle prezentuje się sklep Leopardus w Katowicach (C. H. Silesia City Center). Sklep jest spory, czysty a wybór duży zarówno sprzętu jak i zwierząt oraz żywej karmy.

Mają asortyment do chyba wszystkich zwierząt, w tym sporo związanych z terrarystyką.

Sporym minusem to oczywiście ceny ale te nie mogą być niskie skoro czynsz jest pewnie kosmiczny.

Ceny niektórych ryb jednak zbliżone do średniej zoologicznej.

Pochwalić chciałem punkt za zapewnienie rybom w miarę dobrych warunków.

Chyba w każdym akwarium jest podłoże, czasem jakiś korzeń. Zdarza się niestety i ozdoba sztuczna.

W większości zbiorników stosują piasek.

Za to z wiedzą u nich może być kiepsko skoro niektóre kiryski trzymają w zbiorniku ze żwirkiem.

No i kilka martwych ryb psuje ocenę końcową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CH Silesia City Center - kupilem tam 3x ryby i moim zdaniem nie polecam....... Co przynioslem to za kilka dni te egzemplarze byly chore.....( nie kazdego zdolalem uratować :()

Nie polecam Tesco w Bytomiu - jakaś masakra, pełno rybek zdechłych w akwariach a pani siedzi i klika w telefonie na Facebooku

Nie polecam w Chorzowie pod estakadą - tam nic nie ma.

 

Bez zdania - zoo Afryka w M1 i Platanie - no mają rybki, i to wszystko.

 

 

Polecam Sosnowiec Braci Mieroszewskich ( za biedronką) - Jak przyjechałem to stwierdziłęm "ale dziura...." ale rybki można kupić naprawde ładne, szczególnie mieczyki.

Polecam zoologiczny w Katowicach ul. Mariacka 2 - (tylko jeśli chodzi o sprzęt) - sprzedają na allegro, dobre marki w najniższych cenach.

Polecam KAKADU w agorze BYTOM. Zdrowe rybki, o porade mozna zapytac(nie wyjdzie sie z torbą leków, przy dużych zakupach dają zniżke), można także zamawiać ale...... Tylko u pani Magdaleny ( reszta ekipy nie doradzi zbytnio, ani nie pomoże, umią tylko rybki wyłowić :P) jeśli jej nie ma nie kupuje w ten dzień :)

Edytowane przez Oksgarth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 21.12.2014 o 10:15, Oksgarth napisał:

 

Polecam zoologiczny w Katowicach ul. Mariacka 2 - (tylko jeśli chodzi o sprzęt) - sprzedają na allegro, dobre marki w najniższych cenach.

 

A jak z obsługą gwarancją u pana Kozuba wygląda?

Chcę u niego kupić zestaw akwariowy. Cenna jest niższa niż w Mannsonie (Chorzów powstańców) o bageta 450zl.

 

W Katowicach zaskoczył mnie pozytywnie sklep z rolnej z roślinami wodnymi. 

Oraz regularnie zaglądam na Markiefki.

W Chorzowie chyba to ulica Styczyńskiego przy rondzie ale mają dziwnie otwarte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...