Skocz do zawartości

Ilość podawania


PaTrYk4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem pokarm dla mojego glonojada zbrojnika są to tabletki(płaskie krążki) i stąt moje pytanie,ile mam mu dawać tych tabletek.

Narazie dałem 4 ponieważ dopiero co go kupiłem i jeszcze jest nieśmiały.

I jeszcze jedno pytanie, akwarium jest po restarcie i narazie nie mam roślin czy to może sie odbić na zdrowiu glonojada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakiej wielkości glonek jak jest do 3cm to 1 tabletka jak jest większy to 2 a jak ma ok 6cm to 2-3 tabletki chyba że ma 15cm to wtedy możesz 3-4tabletki ale on i tak ci nie urośnie w akwa 54l lepiej oddaj go najszybciej szkoda ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiś korzeń w akwarium masz? zbrojniki potrzebują kawałka drewna, ze względu na procesy trawienne. I posadź rośliny. A jak będziesz miał komu oddać tą rybkę to zrób to, a zamiast niego kup do akwarium 5-6 otosków. A tabletki... wrzuć jedną i obserwuj na ile mu starczy. Może 1 na dzień będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kożenie to jest ich sporo i szerokolistne rośliny również sią znajdują,staram sie żeby akwarium było naturalne.

Tabletki są małe ale raczej jedna mu wystarczy, narazie jest mały około 5 cm.

A jeśli chodzi o akwa to podejżewam że bende kupywał większe ale to poczeka.

 

Dzienkuje za wszystkie rady, naprawde mi pomogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kożenie to jest ich sporo i szerokolistne rośliny również sią znajdują,staram sie żeby akwarium było naturalne.

Tabletki są małe ale raczej jedna mu wystarczy, narazie jest mały około 5 cm.

A jeśli chodzi o akwa to podejżewam że bende kupywał większe ale to poczeka.

 

Dzienkuje za wszystkie rady, naprawde mi pomogły.

 

Z tym "poczeka" to myśle że raczej nie bardzo.

 

Jak ty byś się czuł w kawalerce? w 10 osób?

 

A co do tabletek to na tetra...*=(zapomniałem jak się nazywają)=* Jest napisane by dawać je 10 minut przed zgaszeniem światła w Akwarium :)

 

A i jeszcze jedno. Zwracaj uwagę na pisownie i koniecznie przeczytaj regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...