Jump to content

Co2


Bobix
 Share

Recommended Posts

To znaczy szczelne to na pierwszy rzut oka jest, zawinąłem oczywiście papier w rurki i owinąłem taśmą żeby być bardziej pewnym szczelności. Ale dalej nie wiem ;) Mam zamiar kupić takie właśnie giętkie małe plasikowe rurki, ale za bardzo nie wiem gdzie tego szukać.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze pytanko. Czy ta rurka ostatnia, która dostarcza do zbiornika CO2, może być umieszczona blisko wylotu filtra ? Bo tylko tam mam miejsce :P I nie odpowiedzieliście mi jeszcze po czym poznać że dostarcza się ten dwutlenek węgla do akwa, każda odpowiedź mile widziana :D

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze pytanko. Czy ta rurka ostatnia, która dostarcza do zbiornika CO2, może być umieszczona blisko wylotu filtra ? Bo tylko tam mam miejsce I nie odpowiedzieliście mi jeszcze po czym poznać że dostarcza się ten dwutlenek węgla do akwa, każda odpowiedź mile widziana

 

CO2 to jest gaz tak? Czyli jak się wytwarza to będą bąbelki z wężyka wydobywać.

 

Na tej rurce, która dostarcza najlepiej zamontować kostkę lipową albo spiek i umieścić niedaleko filtra.

Link to comment
Share on other sites

Ile dozować godzin CO2 w 63 l ? I czy 0,47 W/l wystarczy, żeby był sens robić bimbro ?

 

Dulle: Zanim założysz nowy temat skorzystaj z funkcji „szukaj”, która znajduje się w górnym panelu forum. Zastosuj się do instrukcji tam zawartych.

Link to comment
Share on other sites

Sens jest, jak się wie ''po co mi to potrzebne''. Widzę że chyba nie wiesz co to daje jakie parametry wody zmienia, czym grozi przedawkowanie CO2. Więc chyba nie ma sensu dla Ciebie... Ciekawe czy masz testy na ph i kh. Zapoznaleś się chociaż z tableką na temat zmiany ph przy danym kh po przez dodanie CO2? Czy tak po prostu robisz coś bo inni tak mają i rośliny im ladniej rosną?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...