Skocz do zawartości

Co2


Bobix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy szczelne to na pierwszy rzut oka jest, zawinąłem oczywiście papier w rurki i owinąłem taśmą żeby być bardziej pewnym szczelności. Ale dalej nie wiem ;) Mam zamiar kupić takie właśnie giętkie małe plasikowe rurki, ale za bardzo nie wiem gdzie tego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko. Czy ta rurka ostatnia, która dostarcza do zbiornika CO2, może być umieszczona blisko wylotu filtra ? Bo tylko tam mam miejsce :P I nie odpowiedzieliście mi jeszcze po czym poznać że dostarcza się ten dwutlenek węgla do akwa, każda odpowiedź mile widziana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko. Czy ta rurka ostatnia, która dostarcza do zbiornika CO2, może być umieszczona blisko wylotu filtra ? Bo tylko tam mam miejsce I nie odpowiedzieliście mi jeszcze po czym poznać że dostarcza się ten dwutlenek węgla do akwa, każda odpowiedź mile widziana

 

CO2 to jest gaz tak? Czyli jak się wytwarza to będą bąbelki z wężyka wydobywać.

 

Na tej rurce, która dostarcza najlepiej zamontować kostkę lipową albo spiek i umieścić niedaleko filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest, jak się wie ''po co mi to potrzebne''. Widzę że chyba nie wiesz co to daje jakie parametry wody zmienia, czym grozi przedawkowanie CO2. Więc chyba nie ma sensu dla Ciebie... Ciekawe czy masz testy na ph i kh. Zapoznaleś się chociaż z tableką na temat zmiany ph przy danym kh po przez dodanie CO2? Czy tak po prostu robisz coś bo inni tak mają i rośliny im ladniej rosną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...