Skocz do zawartości

BROTIA PAGODULA czy wychodzi z wody i czy moze zyc z helena


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcialbym do mojego akwarium zakupic jeszcze jakiegos slimaczka - zakupilem dzis pare helen i beda mam nadzieje w ten piatek. Chcialem domowic ampularie ale czytalem ze wychodza z wody - zreszta z parenascie lat temu mialem akwa z pokrywa to skladaly na niej jajka - dodatkowo przeczytalem jeszcze ze jak bedzie glodowka, to heleny moga pogromic ampularie, wiec ten slimak odpada.

 

Przegladajac allegro natrafilem na fajnego slimaczka ktory mi sie spodobal tj. BROTIA PAGODULA. Jest o nim malo informacji ale cos tam wyczytalem. Jednak nie moglem znalesc informacji odnosnie tego czy wychodza one z wody + czy moga byc z helenkami - nie chcialbym aby rowniez padly jako kolacja :)

 

Bardzo prosilbym o pomoc i dziekuje :)

 

 

 

mod.- Pisownia! Gdzie są polskie znaki? +1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam w swoim akwarium m.in. 2 Brotie Pagodule i kilka Helenek. Jak na razie, a jest to kilka miesięcy, żyją w zgodzie i nic złego się nie dzieje. Nie zauważyłam również żeby Brotie wychodziły ponad taflę wody. Natomiast uatrakcyjniają akwarium. W piątek zamówiłam Tylomelanię Orange Rabbit i już nie mogę się doczekać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...