Skocz do zawartości

coś zmienić ? (3 tydzień)


popowski15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie chcesz mieć mętnej wody to dostusuj się do rad ludzi którzy mają duże doświadczenie a nie śmiejesz się z porad jak dobrze doradzają. Jak jesteś najmądrzejszy to po co dajesz na forum swoje akwa, jeśli nie jesteś sadystą to oddaj te biedne rybki, i dostosuj obsade do porad . Co do akwarium to wygląda na plastikowe i sztuczne roślinki daj żywe bo one w jakimś stopniu też wpływają na przejrzystość wody i pochłaniają szkodliwe dla ryb substancje z wody wodociągowej.

W punktach wypisze Ci co zrobić żebyś nie narzekał na brudną i mętną wode i żeby to jakoś wyglądało estetycznie i rybki czuły się dobrze.

1.Zredukuj obsadę (moja propozycja)

10-15 neon innesa (lub zielony)

1+1 Pielęgniczki ramireza

1+2(3) Pielęgniczki kakadu

Oczywiście albo ramirezy albo kakadu

I zamiast glonojadów otoski 6 sztuk

Gupiki mogą zostać

2.Zmień podłoże na bazalt lub droby żwir przypominający piasek 1-3mm

3.Kup żywe rośliny

Wysokie na tył np (moczarka kanadyjska, nurzaniec)

Na środek niższe

I na 1 plan jakiś trawniczek.

4.Wywal ozdoby i muszelki bo psują parametry wody

Zamiast nich daj

Korzeń (spreparowany nie taki z dworu )

Kokos

Mam nadzieje że zastosujesz się do mojej propozycji i nie olejesz tego bo szkoda patrzeć na taką obsade i wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...