Jump to content

Pokarm dla gupików...


Recommended Posts

Generalnie w zoologicznych znajdziesz z mrożonych najczęściej mrożoną : Dafnię, ochotkę, i artemię (tak przynajmniej jest w mojej okolicy ). Proponowałbym tak :

pon. suchy, tabletki

wt. suchy

śr. mrożony

czw. głodówka

pią. suchy

sob. suchy, tabletki

nie. mrożony

Możesz uzupełniać dietę np. sparzonymi warzywami.

Najlepiej suchy podawać 2-3 razy dziennie w małych ilościach, a mrożony dla takiej obsady jak ty masz, to 1 kostkę od razu. Ja osobiście wrzucam pół kostki, bo pomimo dużej ilości ryb, moje są jeszcze młode ;)

Link to comment
Share on other sites

nie chce pisać nowego tematu a chciałbym się dowiedzieć jaki pokarm żywy i mrożony mogę podawać do diety moim rybką,

może to też być pokarm domowy mam na myśli płatki owsiane, o których czytałem że można dawać gupiczką ale nie wiem czy są zdrowe dla molinezji. Porszę o przykłady pokarmów tych domowych jak i kupnych.

Link to comment
Share on other sites

Z domowych to wyparzone marchew, ogórek, a mrożony lub żywy generalnie bez większego znaczenia, byle były witaminy i białko w nich. Polecam larwy ochotki mrożone, w zoologicznym spytaj jakie mrożone mają, i wybierz któreś ;)

Link to comment
Share on other sites

Najwyższej jakości pokarm płatkowy dla gupików oraz innych małych ryb żyworodnych. Zwiększa odporność organizmu ryb, zapewnia im prawidłowy rozwój i intensywne ubarwienie - produkt z górnej półki serdecznie polecam TetraGuppy ;p. A z mrożonych to np. larwa komara, dafnia, cyklop, artemia, tubifeks ;p.

 

Temat wygasł - Zamykam// Dulle

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...