Skocz do zawartości

Problem z narybkiem KAKADU


Mariusz16316
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z narybkiem kakadu prosił bym o poradę ponieważ już kilkakrotnie dochodziło do tarła już kilkakrotnie narybek wypływał sobie z kryjówek ale za każdym razem nic się nie uchowało nawet założyłem osobne akwarium dla narybku wypuściłem już tam samodzielny narybek ale po 2 dniach mi wszystko padło nie wiem co mam zrobić karmiłem je pokarmem mikrovit basic z firmy tropical i najwyraźniej im nie odpowiadał proszę o pomoc

 

Michał84:Pisownia!Zdania zaczynamy z dużych liter,gdzie są przecinki,kropki i gdzie w ogóle te zdania się zaczynają,a gdzie kończą.Następnym razem będzie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z narybkiem kakadu prosił bym o poradę ponieważ już kilkakrotnie dochodziło do tarła już kilkakrotnie narybek wypływał sobie z kryjówek ale za każdym razem nic się nie uchowało nawet założyłem osobne akwarium dla narybku wypuściłem już tam samodzielny narybek ale po 2 dniach mi wszystko padło nie wiem co mam zrobić karmiłem je pokarmem mikrovit basic z firmy tropical i najwyraźniej im nie odpowiadał proszę o pomoc

Jeśli narybek pada ci w osobnym baniaku to:

- zbyt twarda woda i zbyt wysokie ph - pielęgniczki preferują niskie ph i twardości

- zbyt "brudna woda" - czy po podaniu pokarnu czyścisz akwa z resztek

- jak z temperaturą?

- pokarm - małe rybcie suchy pokarm od biedy zjedzą, najlepsze dla nich są jednak nicienie i artemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...