Skocz do zawartości

Choroba welonka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam akwarium 60l a w nim 3 welonki i glonojada,jeden welonek "teleskop eyes" wlasnie owy teleskop chyba zachorowal,wczoraj zauwazylem ze ma po jednej stronie tak jakby pokryziony bok tzn kilka usek bialych chodz on caly jest czarny,raczej wykluczam jakies walki bo przez pol roku zyly ze soba w zgodzie i nie widzialem nigdy by welonki walczyly miedzy soba,byc moze sprawca zamieszania jest glonojad ktorego kupilem w sobote,malo tego dzis gdy wrocilem z pracy spostrzeglem ze moj teleskop ma cale oko biale,jak za mgla nie wiem co sie dzieje wczoraj mial normalne oczy dzis juz jedno cale biale,prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za rozmiar zdjecia,prosze o jakies informacje na temat tego co temu biedaczkowi sie dzieje i jak temu zaradzic,bede bardzo wdzieczny.

 

Basteq definitywnie trzeba oddac rybki?Przez ponad pol roku nic sie nie dzialo wydawalo mi sie ze nie maja za ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basteq definitywnie trzeba oddac rybki?Przez ponad pol roku nic sie nie dzialo wydawalo mi sie ze nie maja za ciasno.

A jak chcesz trzymać ryby dorastające spokojnie do 25-30cm w akwarium o boku 30cm??

 

Definitywnie do oddania. Glonojad również.

 

Masz tam jakieś ostre krawędzie o które ryba mogłaby się skaleczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny dramat.

 

Pomijając żwirek i rośliny w doniczkach, masz muszle zatwardzające wodę ostre kamienie i jakiś plastik o które ryba mogła się skaleczyć.

 

Wywal to wszystko, oddaj ryby a potem zrób restart zbiornika i kup właściwą obsadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...