Skocz do zawartości

zdjęcia- może ktoś mi pomoże...


Thomas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy może ktoś też miał problem z oglądaniem niektórych zdjęc.

sam mam zdjęcia w fotosiku ale gdy niektóre wasze chcę otworzyc to otwiera mi się główna strona. link z napisem Image gdy podjadę kursorem mruga jak zwariowany :shock::?:

 

Jeżeli otwiera ci się główna strona fotosika , wystarczy na obrazku kliknąć prawym i wybrać pokaż obrazek , otworzy się w powiększeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:7

Piszę o tych na przykład dodatkach (oprócz QuickTime, RealPlayer i Windows Media Player, bo to nie jest aż takie konieczne). Ale może masz coś przestawione w ustawieniach... Muszę zobaczyć u siebie może coś mi przyjdzie do głowy :) Jak coś wymyślę to tu napiszę.

 

 

Najpierw sprawdź opcje w narzędziach mozilli. Powinieneś mieć tak jak w 1 załączniku. Potem zobacz sobie Panel użytkownika na forum -> preferencje forum -> Edytuj opcje wyświetlania. Tu powinno być tak jak w załączniku 2.

post-841-13685154740409_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sorrry wiara że wam tyłek jeszcze truje o to samo samo ale wkurza mnie jak nie mogę czegoś zobaczyć, gdy klknę prawym -otwórz obrazek-myślałem że może tak mi się otworzy :( to otwiera się strona z napisem :arrow:

 

Not Found

 

The requested URL /http& was not found on this server.

Apache/2.0.59 (Unix) mod_ssl/2.0.59 OpenSSL/0.9.8g Server at forum.superakwarium.pl Port 80

 

:cry: może ktoś wie w czym tu problem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, może najzwyczajniej niektórzy użytkownicy wklejają nieodpowiednie kody do swoich obrazków? Korzystam z fotosika od wczoraj i wiem, że po wklejeniu jednego z linków otwiera się po kliknięciu w miniaturkę tylko strona główna fotosika...a jeżeli chodzi o ten błąd...hmm... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...