Jump to content

Akwarium 112 skalary

KoraL7
 Share

Recommended Posts

Witam jestem tu nowy i potrzebuje rady.. Mam akwarium 112l no i kupiłem dzisiaj dwa małe skalary i 1 glonojad..i dobrze by było gdybyście mi powiedzieli jakie rybki mogę jeszcze do nich dorzucić ale takie żeby były ładne i raczej nie małe i dla BARDZO POCZĄTKUJĄCEGO akwarysty..nie chce mieć za dużo tych ryb nie chce tłoku chce żeby miały dobre warunki, myślę że wszystko zrobiłem dobrze...z góry dzięki.

nemo130: Pisz poprawnie!

Z tego co czytałem na forum to ta 112 to jeszcze nie jest taka tragedia niby 120 to minimum ale hmm no dużo ludzi hoduje skalary w 112 no zaś nie gadajcie że te ryby potrzebują aż tak dużego akwarium..no cóż zobaczymy ale powiedzcie mi co do nich mogę jeszcze dorzucić? Aha a skalary to jak długo rosną?

nemo130: Pisownia!

Dużo ludzi hoduje skalary w 112 no zaś nie gadajcie że te ryby potrzebują aż tak dużego akwarium.[/color]

Wielu ludzi ,,hoduje'' skalary w złych warunkach. Niestety przez to karłowacieją i mogą zapadać na różne choroby. Minimum dla nich to standardowe 200l

No dobra,niech wam będzie może się pozbędę tych skalarów ale dziś dałem:

2x prętnik niebieski

2x gurami złote

5x danio pręgowane

5x danio tęczowe

2x kirys pstry

2x kirys spiżowy

1x zbrojnik niebieski

No i tego chciałbym się trzymać i teraz pytanie,czy ta obsada jest ok,tylko nie mówcie mi już o tych slalarach..pozdro

Michał84:Za pisownie tym razem leci ostrzeżenie.

no dobra niech wam będzie może się pozbęde tych skalarów ale dziś dałem:

2x prętnik niebieski

2x gurami złote

5x danio pręgowane

5x danio tęczowe

2x kirys pstry

2x kirys spiżowy

1x zbrojnik niebieski

no i tego chciałbym się trzymać i teraz pytanie czy ta obsada jest ok tylko nie mówcie mi już o tych slalarach..pozdro

Zdecyduj się na jeden gatunek danio. Kirysków min.6 sztuk, najlepiej jednego gatunku.