Skocz do zawartości

Akwarium 112 skalary


KoraL7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i potrzebuje rady.. Mam akwarium 112l no i kupiłem dzisiaj dwa małe skalary i 1 glonojad..i dobrze by było gdybyście mi powiedzieli jakie rybki mogę jeszcze do nich dorzucić ale takie żeby były ładne i raczej nie małe i dla BARDZO POCZĄTKUJĄCEGO akwarysty..nie chce mieć za dużo tych ryb nie chce tłoku chce żeby miały dobre warunki, myślę że wszystko zrobiłem dobrze...z góry dzięki.

 

nemo130: Pisz poprawnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forum to ta 112 to jeszcze nie jest taka tragedia niby 120 to minimum ale hmm no dużo ludzi hoduje skalary w 112 no zaś nie gadajcie że te ryby potrzebują aż tak dużego akwarium..no cóż zobaczymy ale powiedzcie mi co do nich mogę jeszcze dorzucić? Aha a skalary to jak długo rosną?

 

nemo130: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi hoduje skalary w 112 no zaś nie gadajcie że te ryby potrzebują aż tak dużego akwarium.[/color]

Wielu ludzi ,,hoduje'' skalary w złych warunkach. Niestety przez to karłowacieją i mogą zapadać na różne choroby. Minimum dla nich to standardowe 200l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,niech wam będzie może się pozbędę tych skalarów ale dziś dałem:

2x prętnik niebieski

2x gurami złote

5x danio pręgowane

5x danio tęczowe

2x kirys pstry

2x kirys spiżowy

1x zbrojnik niebieski

No i tego chciałbym się trzymać i teraz pytanie,czy ta obsada jest ok,tylko nie mówcie mi już o tych slalarach..pozdro

 

Michał84:Za pisownie tym razem leci ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra niech wam będzie może się pozbęde tych skalarów ale dziś dałem:

2x prętnik niebieski

2x gurami złote

5x danio pręgowane

5x danio tęczowe

2x kirys pstry

2x kirys spiżowy

1x zbrojnik niebieski

no i tego chciałbym się trzymać i teraz pytanie czy ta obsada jest ok tylko nie mówcie mi już o tych slalarach..pozdro

Zdecyduj się na jeden gatunek danio. Kirysków min.6 sztuk, najlepiej jednego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...